bugün

Eyşan.. zamanında ömer'e çok acılar çektirdi kaşar.. neyse ki ezel intikamını aldı..
kaşar olmayana soğuk derler almanya´da. erkekler uzak durur onlardan.

silke, renate, frederike falan...aklıma gelen gerçek seks makineleridir. öyle lafta falan da diil, direkt fiilen. discoda götürür tuvalette zikersin.

ama siz yapmayın, çok ayıp !!
Adam haklı neye göre, kime göre, hangi ortama göre kaşar? Ayrıca tüm erkekleri bir tutmayın diyip şu kızlar kaşar diyemezsiniz. Aynı isme sahip tanıdığınız iki kız kaşar çıktı diye genelleme yapamazsınız. Kimisi anamızın bacımızın ismi lütfen daha edepli.
(bkz: GÜNCE) (bkz: CE EEE)
Herkes eski sevgilisini yazıyor.
(bkz: irem)
4 tane tanıdım hepsi orospu çıktı. ne kadar irem varsa benden uzak dursun lan.
aleyna
gizem
Şevval
Tuğçe
Rabia
beste
Beril
Dilan
Dilara
Ayça
buse
Arzu.
merve en bilindik.
Bazilarina da hep kaşar denk gelmiş. Ne buyuk talihsizlik.
Acaba hiç; "ulan yoksa kasarlik ben de mi?" Diye soran var mi? Yoksa hep karşıdaki sebepsiz yere yamuk yapiyor olamaz bence.
Ceren melis fatma nur.
bayan tahsildaroğlu
bayan yörsan
bayan pınar
bayan sütaş
bayan bahçıvan.
Melis, melisa, Meliha, beril.

Yıllar sonra gelen edit: beril, bütün beriller kaşardır, onların kaşar olmadığını iddia edenler de kaşardır.
Ya burada niye herkes annesinin ismini söylüyor?
küçük bir örnek ile:

buse
aleyna
deniz
ceren
melis
esra
gamze
sibel
irem
özge

şeklinde sıralanabilir.
Özge Ayça gizem. Evet.
zeynep, esra, buse, elif ve aleyna ile birlikte voltran'ı oluştururlar.
mine, jale, alev nedense 4 harfli olmaları tesadüfmüdür? Ha bi de okşan var bu bi tık daha önde olabilir kaşarlıkta.
Erkekleri anlamaya çalışabilirim eski sevgililerinin isimlerini yazıyorlar büyük ihtimalle. Ama kızlara noluyor aq.

Kadının en büyük düşmanı yine kadın ben bu sözlükte bunu öğrendim.
ceren
merve
cansu
banu.
merveler.
(bkz: ders çalışılacak yer)
(bkz: merveler)
Gerçekten çoğu zaman çok saçmasınız. Tek tek bütün yorumları okusanız annenizin, kardeşinizin, karınızın, kızınızın ismine rastlayacaksınız.
ceyda aleyna yaren.
hiçbir entryde ismi olmadığı için mutlu olanlar derneğine ben de üye olmuş bulunmaktayım. yaşasın kaşar olmamak!
Mensupları kusura bakmasın ama okul, sosyal ortamlar vs. Gözlemlediğim kadarıyla;

- Begüm,
- Sinem,
- Aylin,
- özge.

Kaç tane tanıdıysam öyleydiler.
kübra orospu kübra.