direkten dışarı giden top yüzünden kaybedilen 2 puan yüzünden uyuyamamaktır. benim gibi başkaları var mı yoksa herkes eninde sonunda futbol diyip normal hayatına devam ediyor mu, tek manyak ben miyim diye sordurtandır.
kaybedilen derbi sonrası okula gitmemek gibi örnekleri olabilir.
son dakikadaki penaltıyı atamayan futbolcu için kabus olan gecedir. yazık lan.
burak yılmaz adlı oyuncunun yapmayacağı eylem. (bkz: adamın kıçında pireler uçuşuyor)
üniversitede deucup vardı. halısaha turnuvası. sağlam takımdık 124 takım arasından çeyrek finale çıktık. dmc oynuyorum. maç 1-1 bitti. penaltılara kaldık.

4de2 onlar 3de2 biz. topun başında ben varım. öyle yetenekli bir adam değilim ama hani penaltıyı da atarım amk 6 metre altı üstü. abi gözüm karardı resmen. top sanki kaydı böyle. vurdum direkten auta gitti. dünyam yıkıldı lan. o gece bi yana bütün hafta uyuyamadım amk. he turu geçtik yarı finalde sikerttiler bizi ama hala hatırladıkça üzülürüm.
Ne kaçan golü amk bursaspor şampiyonlar ligine kaldığında her maçtan önce sabaha kadar gözümü kirpmadigimi bilirim. Yenilcemizi beynim soylesede - beynimin amk kalbim sağolsun- kalbimle sabahlara kadar hayallere dalardık. Hey gidi be...
beşiktaş ne zaman yenilse gece'yi geçtim ertesi gün bile onun üzüntüsü üzerimde oluyor.
o olsaydi soyle olurdu, boyle olurdu diye hayıflanilir. uyuyana kadar dusunulur. uyunursa tabi.
fenerbahçe galatasaray maçı. maç 2-2 ve feneri 12 senedir kadıköyde yenemiyoruz. dk 90+3 baroş 6 pastan topu dışarı atıyor. hayatımda en çok üzüldüğüm kaçan gol pozisyonudur. kodumun baroşu.
takımını seven elinden gelen herşeyi yapmaya çalışan fakat yapamamış futbolcudur. işini önemseyen ve her zaman daha ileriyi hedefleyen bir insandır. malesef ülkemizde böyle futbolcular çok nadir. burak yılmaz ın günlerce hatta haftalarca uyumaması gerekir.
samsun deplasmanında başıma gelen hadise, ulan 0-3 önde olduğumuz maç 15 dakikada 3-3 oldu. 87 veya 88. dakika falandı amc mevkinde oynayan arkadaş iyi bi ara pas attı top biraz sekse de önüme düştü köşeye yuvarlamak yerine kaleciyi geçtim tam dengemi kaybederken vurdum yan direkten dışarı çıktı. uzatmada maçı aldık o ayrı ama o nası kaçar lan ya uzatmada yenilseydik ne olacaktı. 2-3 gün etkisinden çıkamamıştım. ah bölgesel amatör ligi ah, sen nelere kadirsin.
burak yılmaz ne yapsın dedirten hadise.