entry'ler (63)

soru soran hakime sanane lan it diyen adam

6 aydan başlar.

yazarların candy crush seviyeleri

118. lan oyun iyice kafayı yedirdi bize ya.

candy crush saga

bağımlılık yaratan oyundur. başlamayın başlayanları kurtarın. sen kaç müjgaaaan.

paradan sıfır atmak

paranın değeriyle alakası olmayan durumdur. ekonomiden sıfırı atabilirsiniz ama halkın ağzından aslaa.

erkeklerin güzel kızları aldatması

anlaşılmayan durumdur. ya da başımıza gelmediği için bilmiyorum.

iphone 5s i olmayan erkek yazar

kısaca sözlüğümüzün tüm yazarlarıdır. bir telefona o kadar veren insanın da ben kafasına sıçayım ayrıca.

göbekli erkek çekiciliği

var olmayan çekiciliktir. varsa da nerden lan öyle kızlar bilelim de gidelim yani.

türk erkeğinin çoğunun kamil olması

başlığı açan kişinin neden bu başlığı açtığının anlaşıldığı durumdur. ayrıca show tv deki o saf oğlanın "kaammmmillllleeeer" şeklindeki bağışırışları ile büyüyen bir nesilden ne bekleniliyor ki.

rüya tabirleri

kime hediye ettiğinin önemli olduğu durumdur. zira metroyu süren adama ettiyse sıçılmıştır.

şarkıların en sevilen sözleri

aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem.

bugün de sevişemedim

bir yazar isyanıdır. senin şimdi gözünde görmüyordur lan bizi falan skmeyesin. (bkz: sikmeseler bari)

bir kızın boğazını sıkmak

(bkz: anlıyorum güzel kardeşim)

internetin gitmesi

en sinir olduğum durumdur. ama internetin yavaş olmasındansa gitmesi daha iyidir.

göt deliği müzesi

ulan 40 yıl düşünsem aklıma gelmez dediğim müze. ayrıca götün müzesi mi olurmuş lan.

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

+ne okuyorsun?
-fizyoterapi
+4 yıllık mı ?
- hee 4 yıllık. (aslında 2 yıllık fizyoterapi teknikerliği)

pro evolution soccer 2014

pes in en kötü serisidir. ulan pes 6 bile daha zevkliydi lan.

statü sahibi olup türk kızıyla evlenmek

değişen tek şeyin seks hayatı ve değişik saç tarzında olan çocuklar olacağına inandığım durumdur.

çığnamak

ilk defa duyduğum kelime. daha da duymam zaten amk.

yarın okulların açılması

liseli yazarlar için isyan durumu. özellikle de devamsızlıkların 10 gün olduğu bu dönemlerde. yazık la.

dk 90 da fenerbahçenin attığı gol

kesin abdestli bir adam iddaa oynadı tepkisini ortaya çıkaran goldur.