bugün

Yazın ortalarıydı,olduğumu sandım ama değilmişim.
oldu işte 4 5 ay.

ilk ve son aşkımdın gençli çağımda
sevgi çiçeğimdin gönül bağımda.
öyle yer etmiştin ki kalp otağımda
sıla mı gurbet mi adını sen koy.

söyle be müslüm babam.
Hiç olmadım galiba ya
5 ay önce.
5 ay önceydi, aşk olduğunu düşünüyorum.
5 yıl önceydi, geçen yaz evlendik zaten.
2008 güzü.
Years years ago.
tam 200 ay olmuş vay amk..
Bir yılı geçti hâla da devam ediyor.
sene 1485, bi ara olur gibi oldum. dedem " kime bakıyon lan it " deyince bi daha olmadım. (bkz: değiştirin şu dedeyi)
4 ay önce.
en sonnnnn sene bılmıyom coğğ oldi .
Kesinlikle aşk bu dediğim 4 yıl önceydi daha sonra birinden her hoşlandığımda bir kusur görüp ondan uzaklaştım.
6 buçuk ay önce aşık oldum ama beni en çok etkileyen şey aşk duygusundan çok hayatı boyunca sevilmemiş hep kırılmış kalbimin ilk kez sevgiyle sarılması ve ilk kez birisinin benim kalbime sahip olmak için savaşmasını gördüm. Önce kalbimdeki ve ruhumdaki kırıkları topladı tek tek sonra içini kendiyle doldurmak için her gün didindi benden çok onun emeği vardır gibime geliyor bu sevgide.
şaka maka 1 yıl olacak neredeyse, o eski heyecanımdan eser yok.

şu sıralar tamamen umudumu yitirdim tam anlamıyla boşluktayım.

aniden gelecek güzel bir habere ya da birinin benimle ilgilenmesine ,halimi hatrımı sormasına ihtiyacım var.
ilk olarak 60 ay 25 gün önce ilk gördüğümde. En son ise dün akşam. 5 yıldır belli aralıklarla aynı kadına aşık oluyorum. Çok şükür ki evlenmişim onunla, çok şükür ki dünyanın en güzel annesi olmuş.
10 x 12 + 9 = 129 ay
5 ay önce.

Yeni unuttum.

Aşk çok ilginç bir şeymiş ya. Onun bir kadına karşı olan kusursuz halini sevmiştim. Her kadına karşı öyle olmadığını fark edince bir gün ağladım, ertesi gün unuttum.
yaklaşık 84 ay önce (lise 2 zamanlarımda). çok uzun bir süre olmuş gerçekten.
5 nisan 2017. Sabah 10bucuk sulari.
Umarim o da bana asik olmustur.

Yalniz soyle de bir sey var ben acayip ayran gonulluyumdur. Bir haftaya bitebilir bu asik olma olayi. Stabilite yok bende.
168. Vay be
bende kalsın özelim aga ya sen kaç ay önce aşık oldun(?)
Valla ayı bırak ben 5 senedir aynı kişiye aşığım. Ha illa aya vur diyorsan 60 ay.
Çok ay oldu hatırlamıyorum bile.