bugün

http://4.bp.blogspot.com/...an_polat_adnan_sezgin.jpg
adnan sezginin fikridir büyük bir ihtimalle, fenerin artıklarını toplatıyor bize.

(bkz: ne zaman siktirip gidicen adnan sezgin)
yıldız adı altında getirdiklerinden bir fayda göremeyen galatasarayın, yerli malı yurdum malı politikası. necatiyle kazımla olcak iş mi bu demeyin ya olursa. (bkz: ali ağaoğlu)
akla (bkz: haim revivo) getirmiştir.
ey adnan polat senin başkanlığın süresince aldığım formaların,atkıların,gs mobile,biletlerin paralarını haram ediyorum. adnan sezginini de al defol git.
disiplinsiz misimovic'in gönderilişinden sonra, disiplin abidesi kazım kazım'ın galatasaray'ımıza transfer olması hadisesidir.

hagi üstad, kazım'ı gerçekten istedi mi merak ediyorum. ulan aslantepe diyoruz, yeni stad diyoruz, adam gibi kadro diyoruz, gidip kazım'ı getirmek nasıl bir ruh halidir merak ediyorum.
bonservisi elinde diye babamı bile alır bu pezevenk adnanlar. sizin transfer politikanıza, kulüp yönetiminize sokayım. allah belanızı versin. sülalenizi sikeyim.
misimoviçi beğenmiyenler utansın. o dissiplinsizse kazım nedir? bir fenerli olarak söylüyorum.
Galatasarayın olmayan parasını boşa harcama durumudur. Yeni bir sabri'yi altyapı'dan değilde transferle takıma katma durumudur.
(bkz: Ortanın tek kişilik baraja çarpması)
hakan balta'yı bugün yolayıp yarın alsalar bu kadar üzülürdüm...
kendimin de galatasaray'a transferine, kendimce yeşil ışık yakmama neden olan durumdur. bonservisim elimde değil ama babam pek zorluk çıkarmaz bence.
iyi sonuçlar doğuracaktır. şimdi bu hayta adama bu kadar sövüyoruz ya, galatasaray'a kakaladık diye taklalar atıyoruz ya, kesin bu adam imana gelecek, ekstra antrenmanlara çıkıp derbide canımıza okuyacak. bu derecede olmasa da, fenerbahçe'de olduğundan daha iyi bir perfrmans gösterecek. demedi demeyin, içime doğdu. *
(bkz: yeni red bull reklamı)
türkiye'de en nefret ettiğim futbolcular kategorisinde, lugano ile beraber 1. sırayı paylaşan futbolcunun galatasaray formasını, ne yazık ki, giyecek olmasıdır. bu transferi yapana da yazıklar olsun.
tabata ve nobre'nin kazım'dan eksigi nedir diye sorgulamıyo degilim.

(bkz: adnan polat duy sesimi)
(bkz: serdar özkan)
(bkz: gökhan zan)
beşiktaşlıları hüzne boğan transfer. ezeli rakibimiz bu denli kaliteli isimleri kadrolarına katarken biz hala simao'yla guti'yle falan ugrasıyoruz. acilen bu işi gs yönetiminden öğrenmemiz lazım.
kanatlara bakacak olursak serdar özkan - kazım kazım / simao sabrosa - ricardo quaresma böyle adalet olmaz vallahi.
o değil de transferi duyunca zaaaaaaaaaa xd diye gülmek istedim.*
lincoln'den ağzı yanan bir kulübün bir yönetimin yaptığı transfer olarak tarihe geçmiştir. tez vakitte telegol adlı magazin programında lincoln vakalarına benzer kazım vakaları izlemeye başlayacağız.
adnan polat ve yönetimine; acil ihtiyaçtan satılık, fink, tabata, nobre, nihat kahveci, rüştü reçber, ibrahim üzülmez, ferrari, holosko var demek istediğim eylemdir. bizimkilerin suçu ne lan? onları da alın. *

edit: imlâ.
hagi nin değişiyle karakterli takım kurma yolunda atılan ilk adımdır.
bir fenerbahçeli olarak nasıl üzüldüm nasıl içlendim bilemezsiniz. ulan soğuk savaş yıllarında rusya amerikaya böyle güzel "ajan" sokamamıştır. disiplinsiz, ne oydağı belli değil, fuleli(bu adam için hep bunu dediler anasını satıyım)ve doğuştan galatasaray'lı(yarın söyleyeceği sözdür) bir oyuncu ne diyelim hayırlısı olsun.
galatasaray yönetimi için sözün bittiği yerdir.
(bkz: the end)
(bkz: fine)
(bkz: son)
jo da geri döner artık.*
Sevindiğim transfer . Çok yetenekli futbolcu, en başta alabilseydik böyle sendelemezdi de. Zaten galatasaray sempatisi vardı. Umarım her şey iyi olur.
adnanlar bu transferle galatasaray tarihine bir daha hiç silinmemek üzere gireceklerdir rezilce yönetimlerinden dolayı.artık kaçarın yok adnan polat bu taraftar seni 20:45'lerle değil reziiliklerinle anacak.bir galatasaraylı olarak bu şarkı bende adnanlara gelsin.
(bkz: allah belanı versin)
(bkz: ismail yk)
güncel Önemli Başlıklar