bugün

dinine, devletine, askerine, polisine bağlı 3 milyon kocaman yürek vardı bugun kazlı çeşmede. bir taraftada kemalist statükonun son artıkları yine yakıp yıkıyordu. millet yine ve yeniden tayyip erdoğan ve ak parti dedi.
hayallerde yaşayan kişi beyanıdır.

kardeş ben saydım 100 000 falandı.
(bkz: naber lan göt kılı)
3 milyon. komiktir. bir bak istersen.

https://pbs.twimg.com/med...BM5JH91CUAAU9F5.jpg:large .
tam üç milyon yürek vardı orda. akşamki olimpiyatıda sayarsak akıl almaz rakamlar çıkar ortaya.
kayseri, sivas, yözgat, kars...

topla nüfusu 3 milyon etmez, bunlar onca şehri 60.000 m2'ye sığdırdı.

matematikten korkmuyorsunuz, bari allah'tan korkun...
başbakan erdoğan, 20011 yılında kazlıçeşme'nin 200.000 kişi kapasitesinde olduğunu açıklamıştı.
yeni parayla 3 tl etmezler.
Tamam şampiyon, haklısın. Sen ezik değilsin!.
hehehehe. bi siktirin gidin lan artık!
göt kılından bahsediyorsa üç milyonu da geçmiştir.
Sonrasında bir toz bulutu içerisinden evliyalar '' Allah Allah'' nidalarıyla çıkageldiler, olduk mu sana 6 milyon, oğlum bu kadar adam sığmayız lan bu kıç kadar yere dedik ve evlerimize dağıldık..
Evliyalar mı? bilmem onlarda gitmişlerdir herhalde, ben beyaz tavşanı izliyordum o arada bilmiyorum.
Geziyi geçememiş. Gezide sağlam bi 6 milyon vardı.
en abartılı rakamlarla

100.000 m2 / 0,40 m2 = 250.000 sonucunu elde ettiğimizden dolayı bu tarz hayal ürünü başlıkları siklemememizi sağlayan vatan evlatlarıdır.. aslında başka birşeyin evlatlarıdır da burada söylenmez.. anlayan anladı.
http://www.itusozluk.com/...inc-in-aglamasi_91133.jpg
Bu ülkenin her köşesinde, her santi metre karesinde, her ücra noktasında, tüm alanlarda, tüm koşul ve şartlar halinde,
Her nevi her zaman her daim çapulcu ordusuna tecavüz edebilecek potansiyele sahip;
Ama fakat lakin, soğan cücüğü kadar beyni olmayan bazı gerzeklerin gazına, provakasyonuna ve oyunlarına alet olmayacak vatan evlatlarıdır..

Akıllı oluncak, biad edilecek kendilerine. Evet.
akpnin gucunu capulculara gostermis olan topluluktur.
zeka seviyeleri cok yuksek bu vatan evlatlarinin. capulculari sollayan bir mizah anlayislari var. her yer basbakan diye bagiriyorlar falan.. cepleri de dolmustur eminim. ozel otobuslerle getirilmisler meydana zorlu bir yolculuk olmus. hakkaten helal olsun. fakat yalnisiniz var uc milyon olmaz o hesaplamalara gore max. 300bin kisi olabilir demis bogazici unv. akademisyenleri. lakinn basbakan dediyse onu o 70 milyon bile olur yani. oldururlar.
3 milyon abartı bir rakam olsa da yaklaşık 1 milyona yakın insan vardı orada çok da önemli olduğunu sanmıyorum böyle şeylerin o yüzden çok kafa yormamak gerek.
koyun saymanın uykusuzluğa iyi geldiği yalanını ortaya çıkarmaktan öteye gidemeyen iddaa.
yanlış hesaptır.

meydanın kapasitesi 270 bindir. bacaklarını da saydın diyelim: 270.000x4= 1.080.000.

3 milyon nerede.
taşşaklardaki spemleride sayarsan olabilir. üstelik beleş!
erdoğan'ın götünün kılı olan 3 milyondur.

ayrıca matematik hocanızı dürtesim geldi. ulan gözünüz mü görmüyor nedir anlamadım ki. o alana 3 milyon sığar mı? kucak kucağa mı destek verildi?
metrekarede 36 kişi gördüğünü iddia eden yazarımsı beyanıdır.
(bkz: 3 milyon göt kılı)