bugün

kayseri'nin pınarbaşı ilçesinde vicdansız bir anne 3 haftalık kız bebeğinin başına yastıkla çöktü
kızı bu yöntemle öldüremeyince elleriyle boğarak öldürdü
https://www.haberler.com/...-oldurdu-13390260-haberi/
ey feministler öldürülen bir kız çocuğu
öldüren vicdansız da bir erkek değil, kadın.
nerdesiniz sesiniz yükselmiyor yine.
demek ki vahşetin, şiddetin cinsiyeti olmazmış
şimdi bu kadını hangi gerekçeyle savunacaksınız!
masum, günahsız bir bebek te kadın şiddetine kurban gitti.
şiddetin her türlüsünü lanetliyoruz özellikle masum ve savunmasız insanlara olanını!
Herkes anne baba olmasın..
müebbet hapis alır.
Bir bebeğin annesi tarafından öldürülmesi söz konusuyken, sırf sevmiyor diye feministlere bu olayı kullanarak laf atmak ne türden bir vicdanın ürünüdür?
Bir de diyor ki öldüren kadın öldürülen de kız çocuğu. Sen oksijen israfısın sayın yazar. Bu türden bir durumu kullanmak yalnızca boş kafanın işidir.

içim acıdı.. Artık çocuk doğurmanın ehliyet sistemiyle mümkün olmasını diler duruma geldim.
iç yakan, yürek burkan vehamettir.

Ama daha da dikkat çekici olan, konuyu feministlere, kadınlara yükleyip hesap sorma zevzekliğinde bulunan insanlarla aynı havayı soluyor olmamız.

Açıp iki satır bilgi okumaktan aciz, feminizm nedir, neyi savunur gibi temel bilgileri öğrenmeden ağız ishaline yakalanmış tiplerle uğraşıp duruyoruz ne yazık ki!

Şuurunu yitirmiş, belki cinnet geçirmiş ya da akıl sağlığını kaybetmiş bir annenin vehametini, yaptığı akıl almaz durumu, hangi beyin ya da tespitle kadına veya feminizme yükleyebiliyorsun?
Ne içiyorsun bayım?
Küçükken beşikten mi düştün?
üç kere havaya atıp, iki kere mi tuttular seni naptılar?!

yapmayın!
sapla samanı birbirinden ayıracak kadar bilgilenin, iyi beslenin, spor yapın, okuyun.
Gülünç olmanın neresinden keyif alıyorsunuz, gerçekten hayret!
Feministlerle konunun çok alakası var
Sizin suçu, şiddeti erkeğe yükleyen ve her fırsatta cinsiyetçilik yaparak erkeği aşağılayan, ötekileştiren, hor gören ve hatta sömüren bir yaşam görüşünüz var.
Bunu girdiğiniz enrtylerden de açık ve net şekilde görmek mümkün
Şimdi burda mağdur bir baba ve cinayete kurban gitmiş kız çocuğu var. Bunu yapan bir erkek değil kadın.
Kaç taneniz erkek terörü yerine kadın terörü diyecek şimdi bakalım hadi gösterin samimiyetinizi.
Bu tür haberler gösteriyor ki vahşet ve haksızlık sizin aranızdan da ortaya çıkıyor.
Kadınların işlediği cinayetlere tepki bile göstermiyor birçoğunuz
Vicdanı ve gören gözleri olanlar için herşey ortada.
Biz sizin gibi kadını kutsallaştırırken, erkeği aşağılamıyoruz.
Beni adem olan insan olma vasfına değer veriyor ve tam eşitliği savunuyoruz.
Ancak siz cinayeti işleyen bir erkek olduğu zaman farklı, kadın olduğu zaman çok farklı tutum sergiliyorsunuz.
Şiddeti bile cinsiyetlere ayırıyorsunuz. Yalnızca kadına dokunulmasın da isterse dünya yansın anlayışınız var. Şiddetin hertürlüsüne karşı olan bizleriz.
bu kişilerin esasında idam edilmesi mantıklı.
ruh sağlığı yerinde olmayan insandır.

linkte ki örnekte
insanlar çoğunluktadır.

https://www.yenisafak.com...-da-kurtarilamadi-3544790
Muhabbet kusum yavrulamisti sonra bi baktik yavrusunu oldurmus. Bu durum sanirim insanin yabani gunlerinden tasidigi bi tur icgudu. Ama 2020 yilindayiz medeniyet diye bir kavram var bu tarz tramvatik dusunceler icerisinde oldugumuzda yardim alabilecegimiz kurumlar var neden diye sormadan edemiyor insan?
Cinayet haberinin faili erkek olunca "Erkek terörü" diyen tüm feministler şimdi bu olay "Kadın terörü" müdür, yoksa değil midir? Samimiyetinizi ve şiddete karşı olan net tutumunuzu belirtin hepimiz şahit olalım.
Biz şiddetin her türlüsüne net biçimde karşıyız, insan hayatını önemsiyoruz. Şiddetin erkeği kadını olmaz. Gözü dönmüş bir cani erkek te olabilir kadın da.
tanım: kadın terörü, kadın şiddeti. 42 yaşında 3 günlük yavruyu öldüren kadın, canidir, katildir.

psikolojik sorunları varmış filan diye yumuşatmayın şöyle olayları. ne psikolojik yıkımlardan geçmiş kadınlar gördüm. yine yavrum diye yavrum oluyorlar.

şimdi olayı feminizme bağlayanlar ölenin bir bebek olduğunu görmüyor musunuz? kör müsünüz? mal mısınız?

kadın kocasını öldürse, feminizme de salla, feministlere de salla.

ama bu olayı feministlere mal etmek ne demek biliyor musunuz? "ben kadınların sokaklarda özgürce dolaşmasını da istemiyorum, özgürce kahkaha atmalarını da istemiyorum, kadın ancak benim yatağımda bir insan olarak kabul edilebilir." demek. bu başlık altında feminizme saldıranlar en ala kadın düşmanıdır. potansiyel tecavüzcüdür.
Feminizme karşı olanlara tecavüzcü diyor
Sonra gelmiş bizi eleştiriyor.
Hiçbir feministe tecavüzcü demedim bu güne kadar, hakarette etmedim.
Ama görüyorum ki yine feminizm tüm samimiyetsizliği ile karşımda duruyor
iftira + Hakaret + Saldırı
Kudurganlığın içinde kalıp seni kemirir ancak.

Bu yüzden maskülizm var. Senin gibi kendini kutsal sanıp erkeği aşağılayan feministlere bir cevap.
izmir de olsa linç yerdi ama kayseri olunca sus pus millet.
eşitliği savunurken, feministler bunu böyle yaptı, şunu şöyle yaptı demek. feminizme karşı olmaktan başka birşey değildir. sizin zorunuza giden şey feministlerin kırdığı erkek hegomanyasıdır. kabul edin. zaten fiziksel olarak üstünsünüz. ama istiyorsunuz ki herhangi bir kadın duygusal olarakta sizden güçlü olmasın.

tarafsız bir başlığa tarafsız bir yorum yapabilirdim, ama sen feminizmin taraflı olduğunu iddia edersen, kadın düşmanı diye iftira da yersin, yerilirsin de.

hem maskülistliğiniz bile iki yüzlü.
Kusura bakmayın da bu cinayeti işleyen bir erkek olsaydı
Bütün feministler her biriniz bir yandan ağzı ayrık şekilde
Kiminiz erkeklere, kiminiz dinlere, kiminiz farklı farklı insanlara saldıracaktınız.
Buna defalarca kez şahit olduk
Küfürbaz ağızlarınızdan ne küfürler, ne iftiralar dökülecekti
Ancak fail bir kadın ve hatta bir feminist olursa
Tavrınız tutumunuz söylemleriniz bir anda değişiyor.
Erkek terörü diyenler kadın terörü kelimesini duyunca çılgına dönüyorlar.
olsa ile bulsayı ekmişler hiç bitmiş.

sen açıkça kabul et beyefendi. ben kadınların bu kadar özgür olmasını istemiyorum. de. kadınların aşırılıklarına şahit olmak istemiyorum. de. kadınların güçlenmesini istemiyorum. de. yoksa bebeğini öldüren bir anneyi( ki bu kadın cani bir kadın, her ne sebeple olursa olsun. cani. nokta.) feministler yerin dibine sokmuyor diye, feministleri ikiyüzlü ilan edersen, kadın erkek eşitliği savunucusu değil, feminizmin erkeği aşağılamasını hazmedemeyen bir maskülen olursun. hazmedemiyorsun. anlarım. ama kadınların hor görülüp öldürülmesi karşısında feminizmin erkeği aşağılamasını da hazmedemiyorsun. senin gibilerin hazmettiği şey gücün kendisinde olması. e napalım peki? dünya dönüyor, devirde öyle. dün hor görülen bugün alkışlanıyor. bak işte devir dönüyor, dün alkışlanan erkek bugün itin götüne sokulup çıkartılıyor. bu iş böyle.
Bu ülkenin erkeği ne ise kadını da o'dur.

Kadının psikolojik sorunu var diyenler, erkek şiddet gösterirse psikolojik sorun değil mi?
Üstelik bu şiddet mağduru kedi köpek çocuk kadın erkek olup, şiddeti gösterenleri testis klitorisine göre de yargılama yapmayın.

Ülkece sıyırdık AMK!

https://www.hurriyet.com....-inanilmaz-kavga-40945982

https://www.internethaber...ideo-galerisi-2086854.htm

https://m.haberler.com/ka...kamerada-13384096-haberi/

Şiddet sadece erkekler tarafından uygulanmıyor.
https://www.dailymotion.com/video/xqtchb
ne kadın cinayetiydi, ne kayserili olmaktı ne de cehaletti. şeytani bir vaka. cin tesiri olmadan ufak bir bebeğe kıymak mümkün değildir. şeytani tesirlerden uzak olam için her gün mutlaka ayet el Kürsi okumalıyız...