1. 1.
  http://www.kaybedenlerkulubu.com
  14 ... mavici
 2. 2.
  altıkırkbeş'in de tribal olarak dahil olduğu oluşum.

  (bkz: kaan çaydamlı)
  10 ... bl
 3. 3.
  aşk kumar fark etmez her daim kaybedenlerin, hayatla baş edemeyenlerin dahil olduğu kulüp.
  11 ... cikarinbeniburdan
 4. 4.
  fenerbahçe camiasının önderliğindeki oluşum.
  41 -40 ... gerko
 5. 5.
  bir dönemler kent fm'de yayınlanan eşi benzeri olmayan emsalsiz radyo oluşumu.biralarını hiçbir engel gözetmeden canlı yayında içip, geğiren,aksıran tıksıran relax adamların kaygısız programı.
  8 ... riggo
 6. 6.
  üyelerinden bazilarinin uuser olmasi durumunda olasi bir başlik ;
  pipinin nedensiz yere kuruyup düşmesi (357)
  2 -1 ... pjulemma
 7. 7.
  kaybetmelerimi mi yoksa neyi kaybettikleri mi daha önemli olduğuna karar vermeden önce bir nefes alınıp muhabbet edilesi bir kulüp. sonra ıslak odunla döveceksin.
  6 ... tankut kabza
 8. 8.
  türkiye'nin en uzun soluklu radyo programlarından birisidir.kaan çaydamlı-mete avunduk ikilisinin sunduğu kah ümit besen' den "nikah masası" kah tom waits'ten "picture on the wall" çalan, geceleri bizi uykusuz bırakan, radyoda sesli edebiyat yapan, dinlememiş olanların çok şey kaybettiği ve 90' larda genç olduğuma sevinmemi sağlayan yegane programdır.
  9 -1 ... shoesalesman
 9. 9.
  'Kaybedenler Kulübü', Richard Perez'in ilk romanı. Yazar, baş kahramanı Martin Sierra ile, çağımızda sayısı pek az olmayan kaybedenleri simgeleyen iyi bir örnek sunuyor. Bu kaybetme durumu, Sierra'nın yaptığı çok sayıda işten ve bu işlerden hiçbirisinde de tam olarak dikiş tutturamamasından kaynaklanır. Dolayısıyla kendisi için 'kaybeden'in yanında, 'kaybolmuş' tabiri de kullanılabilir. Sistemle uyum içinde yaşayamadığı halde, buna karşı herhangi bir başkaldırıda bulunamaması, gece hayatından, tuhaf ilişkilerden medet umması, yazdıklarını bir türlü yayınlatamaması ve sürekli yalnızlıktan muzdarip olması, kendisini tamı tamına bir kaybeden kılıyor.*
  4 ... meister writer
 10. 10.
  elma değil ayva şarkısında bahsi geçen kulup. tıklım tıklım ağzına kadar...
  1 ... goruntuvarsesyok
 11. kaybedenler kulübü Başlığındaki Önemli Entry'ler