1. 11.
    çok heyecanlı yazar.

(bkz: #3477385)
    -1 ... damat hobbit pasa
  2. 12.
    #3481811 nolu entrysi ile yarmış kankuli. adamdır, yazardır ayrıca kayserilidir ancak belli etmez.
    (bkz: sinsi)
    2 -1 ... carmadon
  3. 13.
    #3495448 nolu entrysinin sozluk yazarları tarafından anlaşılmadığına kanaat getiren yazardır ayrıca.
    ... kavraal
  4. 14.
    kendi ismi altına yazı yuazarak, kendisinin nasıl bir duygunun eseri oldugu anlaşılan yazardır. özelden küfür edecek kadar kansız dır kendisi, bende isminin altına yazacak kadar aşikar etmeyi severim efenim.
    2 -1 ... beklediginiz lider benim
  5. 15.
    konseptle biraz daha barışık olmasını dilediğim yazar arkadaşımız. biraz dikkat.
    1 ... gayda calarim etek giymem
  6. 16.
    bir iki kansızda kuyruk acısı yaratmış yazardır. *
    2 -1 ... kavraal
  7. 17.
    hiçbir şey değil de güldürdü yahu bu saatte.
    ulan eskiden bir karşıtlık çıkardı sözlükte de insanlar "bir iki kansızda kuyruk acısı yaratmış yazardır." gibisinden şeyler yazarlardı eşlerinin-dostlarının başlıkları altına. söz konusu taraflar da kendi kavgalarını-davalarını "adam gibi" anlatırlardı kendi rumuzlarının altında.

öyle bir halde ki kendi rumuzuna "bir iki kansızda kuyruk acısı yaratmış yazardır." yazmış elaman. açıklasana yahu, nedir derdin; nesin sen?
    -1 ... yasakani
  8. 18.
    ergen hezeyanları içerisinde bocalayan yazar.

sakin ol, otur bir ayranımızı iç yiğidim. sözlükte yazmak, orta asya bayırlarında at koşturmaya benzemez.

ucuz milliyetçilik pek para etmez burada, edeceği de 3-5 karma puanı bir şey.
    1 ... dolunayisi
  9. 19.
    değil dördüncü nesil, moderatör olsa bu format bilgisi, bu insan saygısıyla zerre önemsenmeyecek elma kurdu.

nesil nesil dediğin nedir be arkadaşım, ben 6 yaşından beri sözlük okuyorum.

kompleks yapacak bir durum yok senin anlayacağın.
    ... dolunayisi
  10. 20.
    keyiften dort kose olmuş dortte dort tutturmuş yazardır. insana saygı duyar, ha bir de etinden ve sütündan yararlanılan hayvanlara. * *
    2 -1 ... kavraal