bugün

gün gelir bu çiftlerin kavgası pek olur.
çevremde gördüğüm, açıkcası imrendiğim ilişki, filmde gibiler.
Nası yapıldığını merak ettiğim ilişki.
Ben sinirli adamım, ondan heralde.
kendini ifade eden olgun insanların ilişkisidir.
Denediğim ve aşırı sıkıldığım bir ilişki. O ilişkimden önceki yaşadığım ilişkide aşırı iniş ve çıkışlarla dolu bir zaman geçirdim ki o anormal hayat tarzını aşırı benimsemişim. ilişkiye heyecan katan şey kesinlikle o tartışmalar. Diğer türlüsü tek çizgide giden bayıcı, sıkıcı bir ilişki türü.
ilişkini tadı tuzu olmaz, dozunda ve gerekli tartismalar ile ilişkiyi daha güçlü ve sevgi dolu hala getirebilirsiniz. Birbirinizin değerini daha iyi anlamasına yardımcı olacaktır. Araya ihanet girmedikçe çiftler ayrilmamalı.
hayalimdir..

kavga edemeyecek kadar üşengecim de yani..

karşı taraf delirme noktasına geliyor fln.. çok kötü ya
Fırtına öncesi sessizlik.
Cennete giriş biletini elinde tutulmuşcasına mutluluk saçan bir ilişkidir.
sağlıklı değildir, cift'in birbiri ile pek alakalı olmadığını kanıtlar.
sıkıcıdır. özenilecek hiç bir artısı yoktur. tartışmasız bir ilişki aşktan uzaktır.
Birbirini takmayan çiftlerin oluşturduğu ilişkidir.
(bkz: hani bana hani bana)
kesinlikle özenilcek bir ilişki türü değildir arada sırada bu tarz atışmaların olması ilişkinin tuzu biberidir. ne o öyle leyla gibi herşey mükemmel olsun bakış açısı.
taraflardan birinin karaktersiz, yalaka ya da zekasız olmasını gerektirir. iki insanın her konuda her zaman aynı fikirde olması mümkün değildir.
birbirinin görüşlerine saygı duyan anlayışlı inatlaşmayan çiftin sahip olduğu ilişkidir.
yanlıştır. kavgasız aşk olmaz efendim. ayrıca eğer her gün mükemmel geçip, kötü günler olmasaydı, güzel günlerin de bir anlamı kalmazdı. dip not: kavga etmeyenle olmaz.
zordur. hatta imkansızdır.iki kişi birlikteyse mutlaka bir takım kavgalar tartışmalar yaşanması kaçınılmazdır.
huzurlu gıpta edilen ilişkidir, bazende tek düze dümdüz olur sıkar insanları.yeri gelecek restler çekilecek, meydanda okuyacaksın arkadaş.kırılıp dökülceksede dökülcek yani. *
kılıbıkların sahip olacağı ilişkidir, tadında tartışmalar, anlaşmazlıklar ilişkinin tuzu biberidir.
özenilendir.
zordur, ama ilişkini kavgaya değer hale getirmek asıl önemli olan.