bugün

Kalem alırdım. Bir yazarın tek silahı kalemidir çünkü.
(bkz: sandalye)
çok kritik bir nesnedir. yeri gelir kendinizi korursunuz yeri gelir karşıdakinin kafasına çalarsınız. mesafe uzaksa üstüne atarsınız. mükemmel bir nesne.
Spontane gelişecek bir vakaada ele geçecek bilumum sert materyal kullanılabilir.
bıçak. sok gitsin uzatma.
En iyisi sopa.ama kafa,dirsek,tekme,yumruk hepsi kullanılabilir.
Tabi ki silah. Saf mıyım zopaynan, sandelyeynen uğraşayım. Çıkarırım belimden 7.65lik dabancayı sıkarım bacaklarına.
y.rrak afedersiniz. değişik sadist fantezilerim vardır.
Kavgada taş aranmaz derler eline ne geçerse onu alırsın.
Kiminle edildiğine yani karşı tarafa baglı.
Vurdugunun yarısı bosa gidecekse teferruata gerek yok.
Beşin biri öçöçöçöçöç. Kalem sokmakla falan uğraşamam.
Ben sallama alırım.
Malum ramazan ayı..iftara yakın asabileşiyor insan. Bu ruh hali özellikle pide kuyruğunda kavgalara neden olabiliyor bazen. Geçen gün ben bir kavgaya şahit oldum. Adam elindeki Çift yumurtalı duble pideyle az önce ağız dalaşı yaptığı adama daldı.
Elektrikli testere.
Asıl soru: dayak yediğinizde elinize ne verecekler?
Gazete. *
Hicbisey. Teke tekte acimam bayiltirim. Yumruk, gures, tekme farketmez.
kiminle ettigin önemli. sevdiceginle kavga ederken sustali almak hos olmaz.
erkek adama yakışmaz öyle eline bir şeyler almak. her iki anlamda da ters. yımrıklarınla dövüş kim güçlü ise o dövsün.
yumruklarım bana yeter. kavga edeceğim kişi de silah varsa imkanım olduğu zaman sert bir cisim bulmaya çalışırdım.
Uludağ sözlük.
ağır kavgalarda tommy gun
az önem arz eden ama tehlikeli kavgalarda muşta.
Demir yumruk yeterlidir. Gerisi delikanlıyı bozar.
beynimi elime alır hava atarım, koltuğumun altına koyduğum beynim ile oradan uzaklaşırım, işim kalmadığı için, salak mıyız abi kaçıncı yüz yıldayız elit olalım beyinlerimiz savaşsın asdfgh.
Delikanlı adamı bozmayacak şekil de, emanetse emanet yumruksa yumruk.

Karşı cinsimle kavga etmekten sana sığınırım yarabbim..
görsel