bugün

hayatımın belli dönemlerinde, belli zaman aralıklarında görünüp görünüp kaybolan kız. bir yandan bu, diğer yandan kaslı erkek diye çırpınan kızlar. her iki tarafı da memnun edeceğim diye o kadar para döktüğüm spor salonuna bir hafta gittim, bir hafta gitmedim, bir hafta gittim, bir hafta gitmedim. şimdi gollum gibi dolanıyorum ortalıkta. yaktın beni kaslı erkek sevmeyen kız.
kesinlikle öğrenciyken okul birincisidir .
elindekiyle yetinmeyi biliyordur. canım ya.
muhtemelen spor yapmayan ve çiroz kadar zayıf bir kızdır.
davul bile dengi dengine
göbekli erkeklere bayılan kızdır. evet hakikaten böyle bir kız tanıdım. şaka gibi değil mi?
kaslı kalp arıyor olabilir.
kaslı kavramına göre değişir.
insanlıktan yaratıklığa terfi edecek derecede ise kimse hoşlanmıyor çirkin tiksinç bir görüntü oluşuyor.
ama şöyle toplayacak kadar hafif kasa kimse hayır demez.
candır.biz türküz doğuştan göbekliyiz ne kaslı erkeği.
gerçek aşkı arayan kız olabilir. sadece fiziksel uyuma aşk demek jigolo aramaktır. eğer böyle biri varsa beni bulsun. hiç spor salonuna da gitmedim mk.
Beni seven kızlardır.
sanılanın aksine kilolu erkeklere ölüp bitmeyen kızlardır. sadece zayıflar onlara daha bir hoş geliyordur, o yüzdendir şişirilmiş vücuda olan sevgisizlik.
Akıllı kızdır zira boy ve kilo ortalaması hiç de iyi olmayan bir ülkede partner bulmakta zorlanacaktır.
Bir turlu anlayamadığım kızlardır.

Hayır yani sert, kalıplı, estetik goruntuye sahip birini beğenmek varken neden çelimsiz veya yağ tulumu biri daha hoş görünür?

Garip.
çok ender bulunan kızdır.

ben rastlamadım hiç.
Türk erkeklerini sevecek olan kızdır.
Kaslı erkek sevmeyen kız yoktur. Çünkü kızların doğasına aykırıdır.

Kaslı erkek toplumdaki imajından ve goruntusunden dolayı karşı cinse güven vermez. Kız kaslı erkek tarafından cinsel obje olarak gorulduğunu sanır. Duygusal bir yapıya sahip olabileceklerini sindiremezler. ilk izlenim olarak sempatik bulmazlar.

Bu kız bu kaslı erkeğin yumuşacık bir kalbi olduğunu keşfetse, sempatik olduğunu farketse, guvense, sevildiğini bilse ne olur biliyor musunuz?

Taşşaklarımı yalar taşşaklarını.
herkesin zevki kendinedir.
Yalancidir. Kaslı erkeklerin kendisine bakmayacagini bildiği için bi nevi kendini avutuyodur ay ne o öyle kas yığını diye.
Yoksa bi insan bakın kız da demiyorum nasil şuna bakip da öhöm
görsel

Şimdi dogruya doğru su adam bana baksa ben babam göbekli olduğu için bi daha onla iletisim bile kurmam. O yüzden spor hehe *
göbekli, kıllı, olgun erkek sevme olasılığı yüksek kız.