bugün

cinsel ilişkinin sektörü.
(bkz: amma gidersin haa)
bir de attığın posta* miktarı üzerinden karıya 3 gittim veyahut 4 gittim denileni vardır. ek bilgi olarak kırsalda 9 u ve 10 u duymak mümkünken, şehir yaşamında psikolojik faktörler bakımından hemde genel bakımından en az 2 en çok 5 gitmek mümkündür.*
(bkz: kocaya kaçmak)
(bkz: #6866113)
iş bitip çıkıldıgında arkaşlar arasında kaç gittin genişmiydi darmıydı denen igrenç muhabbetlerin geçtiği, ama öncesinde karnına agrılar girdiği bi garip durum.
(bkz: mala vurmak)
horat ve varoş tanımı için (bkz: mala vurmak)
abaza gençliğimizi dizginleyen, emekçi kadınlarımıza teşekkür ediyoruz.
not; orospu bi akrabam yok..
ayıp, çirkin ,tehlikeli.. sevimli bir yanı da yok. tamamen midesi kaldıran yapsın eylemidir.
asla beleşin tadını vermeyecek olan ama kafa dağıtmak için ideal eylem ..
karaköy'dür.
eşek sikmek ile aynı sınıfa koyduğum yalancı cinsel tatminiyet.
görsel
karıya gitmek fakir işidir. ancak onlar karıya gidebilir. zenginler öyle midir efendim? "kanka geçen iki rus çağırdık" diye başlar zaten muhabbetleri.
gitmek yerine eve getirmekte olabilir.
görsel
(bkz: allahını seven üstüme karı atsın)
seks yapmak için fahişeye gidip onunla beraber olmak anlamındaki söz öbeğidir.

şimdi onu bunu boş ver de aklıma sevdicekle yaşadığım bir konuşma geldi:
konu bir yere gidip gitmemekle ilgiliydi sanırım ve ben onun söylediği bir söze alayla karışık "yok, karıya gidicem" şeklinde bir cevap verdim ve onun söylediği söz aklıma mıh gibi kazındı.
-hiih, benim bir arkadaşım gidiyormuş!

arkadaşının karıya gittiğini öğrenmesi ve bunu şaşkınlıkla karşılayıp ayıplaması nasıl bu kadar şirin ve komik olabilir bir insanın... seviyorum ulan!..
yiyişmeye gitmektir.net.
esnaf dükkanlarında çalışan elamanların haftalıklarını aldıkları zaman her hafta sonu yaptıkları aktivite...
(bkz: bok yoluna gitmek)
bir kocaya gitmek değildir.
gençlerin ilk kez muamele kelimesini öğrenip kullandığı anılardır.
Usengec erkeklerin yaptigidir. Amk kezbanlarinin gotunu kaldiracagima reddedilip onurumu kiridiracagima parayi basarim keyfime bakarim der.