bugün

prosciotto yemiş olabilir, malum hayvanın eti yendiğinde kıskanma duyuları yok olur deyolar.
türkiyeye göre fazla geniş olan erkektir. bu tip erkeklerin karısının iç çamaşırlı fotoğraf çektirmesinden rahatsız olmayanları da mevcuttur:
(bkz: serdar ortaç)
ben karıma güveniyorum deyip avrupalı gibi takılmaya çalışan erkek.
modern erkektir, bende izin veriyorum. küçük kızımında öyle rahat olmasını istiyorum. sırf siz abazasınız diye karımız kızımız bacımız sıcakta yanıcak mı ? karımın sütyensiz ve sivrice beliren meme uçlarına bakıp iç çekmenizi hayal ediyorumda yazık size hahahahaha.
go go go go goooooooooooooooo.. doştun lan, ambale oldun....
madem türksün, göster ürksün demiştir. dünya görüşünü aile içi işlere karıştıran başarısız bir eştir.
Laik çağdaş Atatürk Türkiye sinde yaşadığının bilincinde olan çağdaş ve modern erkektir.
Tebrik edilecek takdirde kusur edilmeyecek erkektir o .
Bir gram kıskançlık yapmadan sevdiğini yanında kendi isteklerine saygı duyarak taşıyan erkektir.
Erkek değil adeta melektir.
Çok abartttim evet evet ..
koca denmez ona.
Evde giyinik olmasına müsade etmeyen erkektir.
Don atlet, sütyen külot, efil efil ooh mis.
insanlar türlü türlü.

kimisi eşi mümkün olduğunca kapalı giyinsin ister, çünkü eşinin bedeninin kendisine ait olduğunu düşünür.

kimisi eşi istediği gibi giyinsin ister, yani eşinin göğüslerini gelen geçen abaza erkeklerin ağzının suyunu akıtarak izlemesi kendisini pek kasmaz.insanların hayatlarına pek karışmamalı.
Kendi arzu nesnesinin, ötekinin arzu nesnesi olmasından keyif alıyordur. Gayet doğal.
rezilliktir. başka bir şey değil . anlamıyorum giyince ne oluyor?
izin vermek nedir arkadaş? kimse bizim sahibimiz değil, biz kimsenin değiliz. ha bak bunun sakıncaları var "ortalık öküz dolu hayatım" dersin, anlatırsın bu başka ama izin vermek bilemiyorum altan..
kadınlarla sağlıklı bir iletişimin yolu ne yaptıklarına karışmaktan ziyade ödül-ceza sistemi uygulamaktır.
Dekolte giymesi gereken yerde giyecek tabi. Bunun icin izin alan kadin da eziktir. Buna karisan erkek ondan da eziktir.
Karın dekolte yiyebilir ama sadece evde bundan rahatı gevşektir.
karımın dekolte giymesine karışacak değilim ama yan gözle bakanın gözünü dağlarım.
izmirli, çağdaş ve modern bir erkek olması muhtemeldir.
Karısı olduktan sonra mı buna karşı çıkıyor? Karısı olmadan evvel kendi kriterlerini belirler sonra kendine eş seçer. Evlendikten sonra bu şekilde bir şeye hakkı olamaz.
Tabularını yıkmış insan evladıdır, moderndir.