bugün

Tabularını yıkmış insan evladıdır, moderndir.
Karısı olduktan sonra mı buna karşı çıkıyor? Karısı olmadan evvel kendi kriterlerini belirler sonra kendine eş seçer. Evlendikten sonra bu şekilde bir şeye hakkı olamaz.
izmirli, çağdaş ve modern bir erkek olması muhtemeldir.
karımın dekolte giymesine karışacak değilim ama yan gözle bakanın gözünü dağlarım.
Karın dekolte yiyebilir ama sadece evde bundan rahatı gevşektir.
Dekolte giymesi gereken yerde giyecek tabi. Bunun icin izin alan kadin da eziktir. Buna karisan erkek ondan da eziktir.
kadınlarla sağlıklı bir iletişimin yolu ne yaptıklarına karışmaktan ziyade ödül-ceza sistemi uygulamaktır.
izin vermek nedir arkadaş? kimse bizim sahibimiz değil, biz kimsenin değiliz. ha bak bunun sakıncaları var "ortalık öküz dolu hayatım" dersin, anlatırsın bu başka ama izin vermek bilemiyorum altan..
rezilliktir. başka bir şey değil . anlamıyorum giyince ne oluyor?
Kendi arzu nesnesinin, ötekinin arzu nesnesi olmasından keyif alıyordur. Gayet doğal.
insanlar türlü türlü.

kimisi eşi mümkün olduğunca kapalı giyinsin ister, çünkü eşinin bedeninin kendisine ait olduğunu düşünür.

kimisi eşi istediği gibi giyinsin ister, yani eşinin göğüslerini gelen geçen abaza erkeklerin ağzının suyunu akıtarak izlemesi kendisini pek kasmaz.insanların hayatlarına pek karışmamalı.
Evde giyinik olmasına müsade etmeyen erkektir.
Don atlet, sütyen külot, efil efil ooh mis.
koca denmez ona.
Tebrik edilecek takdirde kusur edilmeyecek erkektir o .
Bir gram kıskançlık yapmadan sevdiğini yanında kendi isteklerine saygı duyarak taşıyan erkektir.
Erkek değil adeta melektir.
Çok abartttim evet evet ..
Laik çağdaş Atatürk Türkiye sinde yaşadığının bilincinde olan çağdaş ve modern erkektir.
madem türksün, göster ürksün demiştir. dünya görüşünü aile içi işlere karıştıran başarısız bir eştir.
go go go go goooooooooooooooo.. doştun lan, ambale oldun....
modern erkektir, bende izin veriyorum. küçük kızımında öyle rahat olmasını istiyorum. sırf siz abazasınız diye karımız kızımız bacımız sıcakta yanıcak mı ? karımın sütyensiz ve sivrice beliren meme uçlarına bakıp iç çekmenizi hayal ediyorumda yazık size hahahahaha.
ben karıma güveniyorum deyip avrupalı gibi takılmaya çalışan erkek.
türkiyeye göre fazla geniş olan erkektir. bu tip erkeklerin karısının iç çamaşırlı fotoğraf çektirmesinden rahatsız olmayanları da mevcuttur:
(bkz: serdar ortaç)
prosciotto yemiş olabilir, malum hayvanın eti yendiğinde kıskanma duyuları yok olur deyolar.