komik bir durum efendim. karını orda bırak omuzlar bir karış falan.. ulan siz erkekseniz biz neyiz ? ahahah.
karın kası olmayan kişinin değil erkek insan olamadığı ortamda bahsi geçen olay karın kasının (six pack) olması değil yağsızlıktır. kası gösteren toplam yağ oranıdır.
bir kurşunluk canı olan varlığın karın kasıyla övünmesi,m16 çeken adama karşı kelebek çekmek gibi..
m 16 denmiş, ayakta nişan pozisyonunda seri ya da darbeli (burst) atışlarda recoil denen tepmenin en çok etkilediği yerlerden biri karın kaslarıdır zira taktik anlamda kambur şekilde hareket edersiniz ki açılan ateşte siper alabilesiniz. yani karın kası ile m16 arasında bir bağ varsa bu kaslının lehinedir.
erkekliği sizden öğrenecek değiliz diyor bir türk düşünemeyeni.

omuzlar dedemden geçmiş sanırım kalın bişi. bu kalın omzun nesini seviyorsunuz. ben bana kaba geldiği için üzerine bol şeyler örtüyorum.
Biz babamızdan göbek gördük, karın kası da neymiş efendim.
Hakli olan erkek soylemidir. Erkek dedigin de hafif gobek olacak. Ne o ole tek koluyla adam öldürecekmis gibi. Baklava yapma da o kadar becerikliyse gelsin mutfagimi da iki yufka acsin.
Dil kasları sağlamsa kolay iş.
ergen başlığı. hatta biraz da aptalca.
Beyin kıvrımlarının daha fazla olması tercihimdir.
Ben sana şu kadar diyim istediğin kadar karın kasın olsun 2 metre 130 kiloluk vücudum var seni de görmek isterim diyecek tanıdıklarım var.
karın kası doğumdan ölüme kadar erkek ve bayan her bireyde mevcuttur. o olmasa nefes bile alamayız.
beyniyle düşünmeyenlerin insanım dediği yerde çokta şey yapmayın dediğim durum.
Bende fazla karın kası yok ama gel ki sırt göğüs bacak ön kol vs spor salonunda en iyilerdenim. Ve beyin kastan önemli.
Karın kasıyla erkek olunduğunu sanan insanımsı.
Önemli olan adam olmak.
erkeklik kasta ya da başka bir yerde değildir. tamamen kafada ve yürektedir diyorum, konu kilit.
Memesi olmayanın kadınım demesiyle aynı şeydir o zaman.
gulunc durum.

siska vucutlu, ayva gobekli ve dar omuzlu tipler sokakta erkegim diye geziyor.

hayir siz erkekseniz alexander skarsgard ne ?

alexander skarsgard erkekse siz nesiniz ?
beyni olmayanların erkeğim diyebilmesinden iyidir.
karın kası vücut güzelliği için şart ama bunun erkeklikle alakası ne ? erkeklik görüntüyle değil yürekle ölçülür.