bugün

eksilenmek korkusunda olan yazarların acı gerçeğidir. eksilenmemek için her türlü şaklabanlığı yaparlar, sözlükte sürekli yazdıklarından korkarlar. o kadar korkarlar ki en yakın panpasına ''beni seri eksilediler, biraz artı ver'' diye yalvarırlar.

gözleri sürekli ben butonundadırlar.

evet efendim, sözlük karma puanın artı ise, istediğini yazamıyorsun demektir. o yüzden ezik bir zavallısın.

istediğini yazamamanın verdiği korkaklıktır.
her artı puan için taviz veren ve vere vere de alay konusu olan ortalık malıdırlar.
kişiliğinden ödün verendir.
belki adam hem ıstedıgını yazıp hem de + oy alıyorsa ne olacak. bok atmayla olmaz bu işler. sen her türlü trollugu yap ondan sonra karması yuksek olanlar ezık de. bsg derler adama.
kişiliğini eksi veya artıların oluşturmadığına inanan yazardır.
eğer geyik değilse, karma puanı ekside olan yazarların dışlanmış hissine kapılmasından ötürü kendilerini azınlık statüsünde görmelerinden kaynaklanan aşağılık kompleksinin sonucu olan iddia. psikolojideki yansıtma kavramıyla da ilgili olabilir.
gün gelir zall'ın da ssg'ninde altına yatar bu ezik arkadaşımız artı için.
gerekçeli kanaat.
yılbaşı akşamını kutlayacak kadar kafirdirler.
ezik değil, ya kemalist ya milliyetçidir.
karma kimin umrunda size bişey olmasındır.
Katır katır yazıyorum karmam da artı.
Neymiş trol olmadan da istenilenler yazılabiliyormuş.
her türlü şaklabanlığı yaptığını nereden çıkarttın diye sordurtan sözlerle karşılaştığım başlık. gir bi bak neler yazmışım şaklabanlık bu mudur?
Karmanın amk sana bir şey olmasın.
türkiyenin her kesiminden yazarın olduğu ve ona model teşkil edebilecek kadar oldukça geniş bir populasyona sahip her telden çalan bir sözlükte, karma puanlarının da bu yazar topluluğu tarafından oluşturuluyor olması gerçeğinden hareketle, aslında kime ezik dediğinin bilmem farkındamısın yoksa terelelli parkındamısın, ben anlayamadım doğrusu. anlayan var mı?
tribüne oynuyorsa eziktir. evet kesinlikle.