1. 1.
  bazı üniversitelerin içinde bulunan ve öğrencilere kariyerleri konusunda yardımcı olma amacıyla kurulduğu söylenen merkezlerdir.

  aslında hava civadır. tüm yaptıkları 2 tane uyruduk konferans düzenleyip, hayal tacirliği yapmak. bir çeşit dostlar alışverişte görsün misali.

  başındaki kişiler paso ense yaparlar. gidip bir konuda yardım istesen hatun/herif ya yerinde yoktur ya işi vardır. ulan gebeş senin öğrenciden daha önemli ne işin olacak?

  işte maksat görüntü olsun.
  2 ... system error
 2. 2.
  kendi başına çok da güzel bir kariyer temeli oluşturabilecek sektör.

  gerçi sektör demek doğru olur mu bilmiyorum çünkü bu tür bir hizmetin danışmanlık adı altında para karşılığı verilip verilmediğini bilmiyorum ama yapılırsa dediğim gibi, gayet iyi para getirir.

  hayal tacirliğinin en gelişmiş iş kollarından biri olduğu ülkemizde, böylesi somut dayanağa sahip gibi görünen bir danışmanlık şirketi neden iş yapmasın..?

  kiralık bir yer tut, iki tane rehberlik hocası, 2-3 tane de ağzı deli gibi laf yapan güzel, alımlı kız koy. gerekirse bunların yeyl'den kembiridj'den diploması veya sertifikası olsun*, jan janlı afişler, ilanlar bastır, jilet gibi takım elbiseyi de çek, gelen giden öğrenciye ver gazı, al sana kariyer. hatta yemişim kariyeri, kendi işinin patronu oldun. dört ayda altına renc rovır çekmezsen neyim.*
  ... preston
 3. 3.
  türkiye de kağıt üzerinde ve teoride her şey var.pratiğe gelince herşeyden acukkk.aşure misalidir,kariyer şeyside bunlardan biridir.
  ... abbatay