bugün

ptt kargo bekleniyorsa 3-5 gün extra bekleyiş... bolca sövdürür, saç baş yoldurtur.
Heyecan demektir.
Sonunda geldi AMK çok güzel bir şey almışım.
Temsili pafilya:
görsel
Çoğu kişinin aksine sanırım benim pek umurumda olmayandır. Sonuçta elime geç de olsa bir şekilde ulaşacaktır.
görsel
heyecan verici.
ne zaman kargo dağıtıma çıktı mesajı gelse o kargo gelmek bilmez.
beklememek en iyisi, gelince aaa kargo gelmiş olur.
Kargom nerede, canlı takip falan olayına bakınca sinirlerinizi bozan eylemdir.

53 durak kaldı diyor, arac 2 sokak arkada gözüküyor,

Sonra bi bakıyorsunuz bambaşka mahalleye gitmiş araç.

Ya kargo taşıyan arkadaş root unu yanlış çiziyor yada bu takip olayı yanlış.
kızım trendyol'dan kendine -benim banka kartımı ve bilgilerimi kullanarak- bir şeyler alır. sonra da beni sürekti taciz eder, geldi mi anne, geldi mi, bak hadi, mesaj var mı, nerede şimdi. ertesi gün yine geldi mi geldi mi... kargo gelene kadar bıktırır usandırır.
insanı çileden çıkaran bekleyiş. Açıkçası oldum olası kargo beklemeye dayanamam. Terlik gibi önemsiz bir şey sipariş etsem bile bütün hafta ne zaman gelecek diye kendime sorarım.
Hiç yapmam o risk alınmaz.
Bir keresinde pandemi nedeniyle ders notu almak için beklemiştim, bütün gün evde olmama rağmen 1 haftada sinir hastası oldum çıktım yeminlen.
ne zaman kargonuz dağıtıma çıktı mesajı gelse gelmek bilmez.
kargo beklemek, ölüm gibi bir şeydi ama kimse ölmedi.
kargonuz dağıtıma çıkmıştır mesajının gelmesi ama kargonun gelmemesiyle sonuçlanır.
eğer bekliyorsanız gerekenden geç gelecektir.
Bir tık ötesi ise konumunu görüntüleyebildiğiniz kuryeyi beklemektir.
Adım adım adresime yaklaşmasını izliyorum sapık gibi.
gelmez gelmez bir de tüm gün evde olmana rağmen geldik evde yoktunuz derler ya o zaman ana avrat düz gidesim geliyor.
hele bide satıcı yanlış ürün yolladıysa onun iadesiydi, değişimiydi ıvırı zıvırı insan sinirden kanser olur.
gel artık vicdansız.
Başlığı görünce aklıma geldi. Dört ay önceki siparişim hala gelmedi. Feriştahlarına selam vereyim bir ara.
kargo gelince evde olmamanın acısı, gözünün kapıda kalmasından daha kötüdür.
Ah birde kötü veya yanlış teslimat oluyormuş.
işkence gibi, gelsin artık ya. gözüm kapıda kaldı.
godot'u bu kadar beklemedi beckett.