bugün

seni evlatlık aldık biz demek
her oyundaki skorunu egale ederek geçemeyeceği seviyeye getirmek
kilo mu aldın sen maşallah tosunuma diye sevmek .
tv kumandasını kırarsın sonra suçu kardeşe atarsın vb vb vb... bu böyle devam eder. aslında kardeş çekirdek ailelerde joker gibidir dara düştüğünde kullanılması muhtemel bir günah keçisidir.
bir de kardeşlerin yaptığı işkenceler vardır ki onlar daha beter olabilmektedir.

gamze ile görüştük haftaiçi ve ilk kez sokaklarda yürüyerek laflamayı tercih ettik tanıştığımızdan beri. her kedi gördüğünde koluma yapıştı gamze sıkı sıkı. sonra öğrendik ki küçükken kardeşi uykudaki gamze'nin üzerine kedi fırlatmış ve o gündür, bugündür kedi görünce irkiyormuş. defalarca kere özür diledi esmer tenime rağmen morardığını ilk kez gördüğüm koluma bakıp bakıp. biran onun yerine kotdum da kendimi, üzüldüm hâline açıkçası...
ben 5 kardeşim 1 yaşındayken tırnak makası derimizi de keser mi diye merak ediyordum. kendi üzerimde denerken acıdığını hissettim ve kardeşimin üzerinde denemeye karar verdim. ve kardeşimin bacağına uyguladım düşündüğüm sadistliği. o çığlığın 1 yaşında bir kızdan çıktığına hiçkimse inanamaz. annem mutfaktan odamıza ışınlandı ve aynısını bana yapacağını söyleyerek altıma sıçıttırdı. sonrası şiddet ve korku içerikli. bir de bu olayın aynısını sobaya dokunsak yakar mı diye kardeşime denetmişliğim var. sonuç yine hüsran ah yine bana hasret var, yine bana sensiz günler düştü eyvah !
ablamın küçükken bana ''sen evlatlıklıksın biz seni cami önünden aldık.'' diyerek yaptığı ve benim her seferinde inanıp ağladığım eylem.

hep de anneme trip atardım. çocukluk işte.
Beşikte ki bebenin burun deliklerine nohut sokanı duymuştum.
saçını ısırıp koparmak.
Yaptıgı bır hatayı anneye soylemek ıle tehdıt edıp butun ıslerı yaptırmak.
burada işkence yapan benim sevgili sözlük. bunlar benim için itiraf olacak.

ben 7-8 yaşlarındayım kardeşim 3-4 yaşlarında.

- kardeşimi çalışma masasının üzerine koyuyordum ve inemiyordu. yalvarması ve ağlaması hoşuma gitti için bunu yapıyordum.
- onu yatağa, koltuğa vs. yatırıyordum ve ağzına tükürüyordum. *
tüm yara kabuklarını koparmak en yaygınıdır. yok yani ben yapmadım. yapılanların tarafındayız elhamdürillah
bebekken suratına üflemek. nefessiz kalıyodu yüzü çok komik oluyodu. ulan ne caniymişim.
kokmuş çorabı zorla burnuna sokmak.
ikea da dolabın içine kitleyip,oradan uzaklaşmak.
yere yatırıp gözlerine çökün çığlık atarken bırakın sakince kaçabilirsiniz. 10 saniyeliğine kördür.
Küçük erkek kardeşin kafasına tuz dökmek. Üstüne aynı kafayı su ile ıslatıp güneşin altına oturtup kafasını yakmak. Akabinde kardeşin kafasının kaşımaktan yara olması.çok pişmanım lan.
yanaklarını lastik gibi sıkın bırakın terarlayın, fena uyuz oluyor. lakin kardeşiniz 192 boyda 85 kiloysa denemeyin bir tarafınız sakatlanabiliyor.
sözlükte 684 adet sadist olduğunu ispatlayan işkencelerdir.

kardeşiniz lan o sizin!!
Evin işlerini ona yaptırın.
gobek ustu yatirip ustune oturarak faullerini cekmek.
evde kavga ettikten sonra ablamla beraber teakwondoya gidiyoruz o aralar salona gidip maç yapmıştık çok sağlam girişmiştim işkenceden sayılırsa bu var tabi bu olay bundan 5-6 yıl önceydi.
ayaklarından tutup baş aşağı sarkıtmak.
Ben küçükken Abimin kafama şırıngayla iğne yapması.

Ama intikamım acı olacak. Bi gelsin de hastaneye.
abimin deprem olduğunda ikimizinde bulunduğu odadan kaçması ve akabinde çıkarken de kapıyı kapatması, benim içeride bok çuvalı gibi bütün depremi tek başıma yaşamam.

6. kattaki evimizin balkonunda salak bi çocuk olarak sandalyenin üstüne cıktıydım, abim de gelip sandalyeye tekme atmıştı. belimin biraz daha üst kısmını balkon pervazlarına vurarak içeri düşmüştüm.
hiç bir son saniye üçlüğü bu kadar heyecanlandırmamıştı beni.

hala daha ağız burun kavga ederiz, kan çıkana kadar. ama tek fark var arada, dev bir insan olarak artık rahatça dövebiliyorum kendilerini.

severim ama tabi o ayrı.
yerde iki elini dizlerimle bastirip tokat altmışlığım var. çaresizce ağladığını hatırlarım. zalimceydi.
denizde suya batırmak, çıkamasın diye bastırmak. Ama çok severim kendisini. Bitanedir o.