bugün

kocaman bir yalandır. kendileri kesinlikle vatansever değildir. aslında vatanseverlerdir lakin içten vatansever değillerdir. menfaatçilerdir. zamanında hangi devlet karadenizi aldıysa o devletin vatanseveri olmuşlardır. yarın öbür gün rusya karadeniz'i alsa mesela rus vatanseveri olacaklardır. velhasılıkelam.
ünlü şıyh napolyon ks hazretleri ne demiş.
bu bayan kızımız karadenizli bir baydan yolmu aldı acaba diye düşündüğüm sorunsal..
Bunu söyleyen bir Karadenizli varsa Karadeniz'in yüz karasıdır. Trabzon'a pkk bastı diye adamlar silahını alıp pkk öldürmeye gitti. Karadeniz'lere laf atmayın afkurmayın ordan şeref yoksulları. Size en güzel değineceğim laf kişi kendinden bilir işi. Devam edin afkurmaya lazı çerkezi kürtü türkü birbirine bölemeyeceksiniz ! Bu vatan bu bayrak hepimizin!
Kız ciddiye alıyor hala diğer başlıkta ne dedim ben?

(#35129328)
görsel
Her yerde vatansever de vardır hain de vardır. Düşünmek sadece doğruyu düşünmek anlamina gelmez, doğrular göreceli gelse de etik anlamda doğru tektir. Doğru güzel davranışlar bütünüdür. Kendisini; beyni yıkanarak aşılanan asılsız bir amaç ugruna patlatan teröristler bile bu davranışlarının doğru olduğunu düşünebilir, ama dedigim gibi doğru göreceli değildir.
Trabzonda hdp binası olmaması gerçeği olduğundan çürüdüğü gerçek,zoruna gidiyorsa karşim sende adam ol, kurdurtma.
pkk ve türevi bir tanesinin karadeniz'in herhangi bir ilinde başarılı bir tane bile mitingi oldu mu? olmadıysa vatanseverdir. istisnalar varsa gene vatanseverdir. şahsen kastamonu'da pkk'lı kışkışlamaya gittiğimizi biliyorum. burada hdp'lilere de pkk'lı diyoruz da, ona istinaden öyle didim.
atatürk bir bireydir, iyisi kötüsü.

Vatan değildir bunu bilin önce.

Her gün rte'nin karısına kızına söven siz, elinize geçse heykelini değil direk kendini ortadan kaldıracak siz.

O zaman hepiniz vatan hainisiniz.
Kuşlardan hallice zeki olan her insan vatanseverdir.
Trol başlıkları sıralı tam listesinde görebileceğiniz yalandır.

Hayır o değil de bence sözlüklerde de ciddi bir temizlik şart! Artık 'fırat kalkanı' mı dersin? Yoksa 'Karadeniz kalkanı' mı bilemiyorum! Buraya da ciddi bir operasyon şart. Milleti galeyana getiren bu kişilerin kulak memeleri birazcık sıvazlanmalı. 100 defa bu konuya açıklık getirdik. 1000 defa karadenizden size ekmek çıkmaz dedik. Bizim Vatan aşkımızı o pis ağzınıza almayın dedik. Halen daha şov peşindesiniz. Aklınız sıra Karadenizde infial oluşturma çabasındasınız.
Şuraya not edelim: "başaramayacaksınızzzz!!"
ileride özerklik bile isteyebilirler.
Külliyen yalandır, kurucu ATA'sının heykelinin kaldırıldığı yer Nasıl vatansever oluyor lan.
Gerçekten doğrudur.
O kadar asker hayatını kaybeder, susarlar ama başkana el uzanınca deliye dönerler.
Bu mu vatanseverlik amk? Güldürmeyin.
vatansever değil menfaat severdirler.

büyükşehirlere göçüp arazi talanı yapmada, ormanlı yakıp, kesip bina dikmekte üstlerine yoktur.
karadeniz illerinde kaç tane terör örgütünün meclise girmiş üyelerinden bulunduğuna bakarak anlaşılacak durum.
Bu kadar saçma bir genelleme gormedim. Her toplumda cahil kesimler vardır. Ama bu saçma genelleme gereksiz. Doğu halkından güneydogu halkından hatta cogunlukla guney halkından çok daha fazla vatanseveriz. Bir savaş çıkacak olsa cepheye ilk koşacak insanların torunlarıyız biz, bizlerde onlarin izinden gidecegiz.
Hdpli yazar beyanı hiç şasırmadım.
çok yakında katar'a bağlanmak isteyebilecek vatanseverlerdir.
Eğer bir heykelin yıkılıp veya yapılmasından anlaşılacaksa bu yanlış bir önermedir.

Artvinde Türkiye'nin en büyük Atatürk heykeli mevcuttur.
Samsunda Türkiye'nin en büyük bayrağıda öyle.
Ayrıca karadenizden terörist çıkmamıştır.
Ayrıca illerde terörist barındırılmamıştır.
Ayrıca komando olmak isteyenlerin çoğu, özel timlerin çoğu karadenizlidir.

Medeniyet görmüş bir kürdün anlamsız beyanından öte gidemez bu başlık.
(bkz: siktir deli)
Bir Giresunlu olarak bu başlığa götümle gülüyorum.
(bkz: afkur)
karadenizlilerin ileride özerklik isteyebilecekleri ihtimalini doğurur.