bugün

Kezban oğlu kezbanlar.
Sevdik de ne oldu karşılığını alamadık :(
Bakımsız ve kıllı kızlar..
En naif görüneninin bile çok inatçı olduğu söylenilen kadınları barındıran yöredir.
samsunlular uzak dursun.
birde ordulu.
evet.
arkadaşlar siktirtmeyin şu karadeniz ve karadenizli nefretinizi.

insandırlar.
Şimdi beyler ve hanımefendiler;

Ben de Karadenizli bir kızım, söylediklerinizden yola çıkacak olursam ne aşırı bir egom var ne de yamuk bir burnum. Ayrıca bakımsız bir insan da sayılmam ve Bakımsızlığını da görmedim Karadeniz kadınlarının. Şimdi inatçılık konusunda geldiğimizde ise kesinlikle ve kesinlikle çok haklısınız inadın alası var, asabiyet mi ta kendisi, renkli gözler ve beyaz ten orjinal genlerden geliyor.Fakat bunun dışında geriye kalan şeylerin hepsi genellemelerden uzak olması gereken şeyler, çünkü bunu kişinin kendisidir.
Şimdi beyler ve hanımefendiler;

Ben de Karadenizli bir kızım, söylediklerinizden yola çıkacak olursam ne aşırı bir egom var ne de yamuk bir burnum. Ayrıca bakımsız bir insan da sayılmam ve Bakımsızlığını da görmedim Karadeniz kadınlarının. Şimdi inatçılık konusunda geldiğimizde ise kesinlikle ve kesinlikle çok haklısınız inadın alası var, asabiyet mi ta kendisi, renkli gözler ve beyaz ten orjinal genlerden geliyor.Fakat bunun dışında geriye kalan şeylerin hepsi genellemelerden uzak olması gereken şeyler, çünkü bunu kişinin kendisidir.
Karadeniz kızı derken bolu da karadeniz trabzon da Karadeniz. Trabzonlu değilseniz kendinizi karadenizli olarak adlandırmayın.
Hamarat olurlar. Hepsi.
Çalışkan olurlar. Her iş ellerinden gelir çalışmakta yılmazlar. Evet.
Ne burnu buyuk, ne esmer olur?

Bre arkadas nereden uyduruyorsunuz bunlari?

Bu arada, hangi karadeniz? Kirklareli de karadeniz, ukrayna da, girasun da, batum da.
Biz kendi aramızda onlara (bkz: paçi) deriz.
Muhafazakâr kızlardır. Dünya görüşlerimiz tamamıyla farklıdır.
Kastamonulu olduğum için kendimi içlerine zor dahil ettiğim topluluktur. Evet çünkü batı Karadeniz üvey evlat. Batı Karadenizliler püü kaka.
Bir macır kızı degildir.

(bkz: muhacir kızı)
sebepsiz çekindiğim önyargı ile baktığım kızlar. adamın dumanını attırır, emdiği sütü burnundan getirirler gibi geliyor. normalde hiç karadenizli kızla samimi olmadım bu duygu ve düşünceye nerden kapıldım bilmiyorum. sinirli ve kavgacılar gibi.
Bizans kızlarıdır. Severim.
Her insan kendine hastır. Ordulu başkadır, trabzonlu başka, samsun başka. Hepsi laz değildir. Fiziki özellikleri geçecek olursak inat, sinir , dikbaslilik biraz olabilir.
samsunlu olanları biraz biraz

(az da olsa medeniyet görmüşü vardır)

hele doğu karadenizli olanı ?

aman diyim aman

(doğulunun adı çıkmış)

yalnız yiğidi öldür hakkını yeme

d karadenizin kadını

erkeğinden daha mert olur.
karadeniz gibi hırçın , inatçı ve sertler. tersleri pis gibi geliyor bana nedense. mesela dünyalar iyisi bir kız bir zıtlaş ters düş tamam bittin.

normalde evlenmeyi hayal ettiğim kızlardır ama nedense evlensem ağzuma sıçar diye korkayirum.
Var bi tanıdığım aksi mi aksi, geçimsiz mi geçimsiz, pek sohbet etmeyi de beceremiyor ama seviyorum kendisini.
doğu karadeniz'dense benden uzak dursunlar.
-Rizeli birinin eski sevgilim olduğu,
-Trabzon Maçka ve Oflu birinin eski flörtüm olduğu ve ilişkiyi benim bok ettiğim,
-trabzonlu çok iyi bir dost edindiğim kızlar grubudur.

Rizeli olan senelerimi alan ve zıt olduğum,
Maçkalı tam olarak istediğim tip olmasına rağmen nedensizce bok ettiğim.
Sigara yok mu...

Akdenizli ve Adanalı olarak sadece iyi konuşabileceğim, geneli güvenilir, solumda bir pişmanlık ve sızı yaratan kızlardır.
güzel kızın dini, dili, ırkı, memleketi olmaz. güzel kız güzel kızdır. onlara canımız feda. karadenizli çok güzel bir kızla yakın münasebete girmeyi çok isterim.
çok konuşurlar uzak durulması gerek.