bugün

Oynadıgı role "cuk" oturan adam. Daha ıyısını bulamazlardı sanırım..
hiç kötü rol oynamayan yurdaer okur'un adeta yaşattığı rol. helal olsun bu kadar yakışcağını tahmin etmezdim.
memlekete basbakanlik edebilecek kapasitede düzenbaz bi amca.
yaptığı pisliklerle tam bir göt oğlanıdır. fakat dizide ki en iyi 2 karakterden biridir.

(bkz: mamafi)
(bkz: cancağazım)
(bkz: mamafi)
Savci turgut degil o

(bkz: Kerküklu süleyman)
(bkz: atos portos aramis)
Canacağızım bu bölüm fena göt olmuştur mamafih.bedbin ve bedbahtmış hele bakın deyyusa.
valla bir ben mi sorunluyum bilmiyorum ama bu adamı izlerken acayip gülüyorum..
hani öyle böyle değil o mimik hareketleri, o lafları, o yalandan yere üzülüyomuş ayakları falan krize sokuyor.

yetenekli bir kötü karakter . yani hem güldürüyor. hem de ' ya ne şerefsiz piç ' diye sövdürtüyor.

aynı anda ikisini söyletmek büyük beceri.

bu adam ölse dizinin hiç zevki kalmaz. o derece yetenekli biri. süper.
yurdaer okur'un hayat verdiği pislik savcıdır, yurdaer okur öyle mükemmel oynamaktadır ki bu kötü karakteri gerçekten hayran kalırsınız.
müthiş bir oyunculuk sergilenen roldür. bir insan bu kadar mı nefret ettirir kendinden,valla helal olsun. zaten sakarya fıratta da süperdi bu adam. ne oyuncuymuşsun be cancağızım.
Ağzından düşürmediği mamafi ve cancağzım kelimeleriyle oynadığı rolün hakkını vermektedir. Ayten'i de elden geçirmiştir sayın savcım. Nejdet delirdi garibim swh
Kötü kelimesinin tv ye uyarlanmış halidir. Daha kötü bir tipleme mevcut değil daha tv de.
dizi tarihinin en kötü karakteri olma yolunda koşmaktadır.
Sempatik, oyunculuğu tavan seviyesi yapmis aktördür. ismi ise Yurdaer Okur dur.
kendisi eski eyüp savcısı kemal şimşek namı diğer marlon kemal adındaki bir savcıyı oynamaktadır.
dizide kötü karakteri oynamakla birlikte sempatik tavırları nedeniyle kötü olamayan aktördür. cana yakın bir tip sonuçta.
94.bölüm itibariyle diziye tekrardan katılacağı yönünde sinyaller veren reis.

http://www.youtube.com/watch?v=e5HTyqtMFcg

umarım katılır, özledik cancağzım
hakkında bu Kadar entry girilince hortladı sandım harbiden hortlayacakmış diyorlar. Bence zor.
"kim lan bu?" demem ile kerküklü süleyman olduğunu gördüğüm insan.

(bkz: yurdaer okur)
Bıyıgına kurban reisidir.
cancagizimdir.
Bu zamana kadar nerdeydin dedirtir, özlemisiz harbiden de.
(bkz: Zalim sempatik)
Kesinlikle şu an Türkiye'deki en iyi kötü karakter rolünü canlandıran usta aktör. Seviyoruz Cancağzım seni.
güncel Önemli Başlıklar