bugün

karabasan geldiğinde yapılacaklardır.
kız ise yana doğru attığınız kolunuza yatmasını sağlamak. erkek ise gidip arabada yatmak.
besmele çekmek.
uyumadan önce duvara civciv kanından büyük bir pentagram çizmek.
kara basma iz olur şeklinde tavsiye verilebilir.
görmemiş gibi yapacaksın, şeyinde değilmiş gibi takılacaksın.
Ağıza buruna gülsuyu çekip yataga sağ ayakla girmek.
(bkz: )zevk almaya bakmak.
nas ve felak surelerini okuyun. gidene kadar ısarla okuyun.
besmele çekmek. dua etmek.
bir de besmele çekerken özellikle ' r ' harfini sesli sesli bastıra bastıra söylemek. kaçıyorlarmış öyle duymuştum.
uyanmaya çalışılmalıdır.
besmele çekmek dahil yapacak hiç bir şeyiniz yoktur, ağzınızı kıpırdatamazsınız bağırırsınız ama sesiniz çıkmaz, bildiğiniz duaları unutursunuz.

(bkz: kendimden biliyorum)
hepimize her gece karabasan gelme olasılığı vardır. her gece yatağımıza yattığımız da her an dibimizde bitebilir. bu yüzden ölene kadar ha geldi gelecek diye bekleyeceğimize size bir kaç tavsiyede bulunmak istiyorum.

not al arkadaşım karabasandan ömür boyu kurtulmanın yolları;

- bu ibnenin gelmesini beklemeden biz çağıracağız. nasıl mı?

1) gelmesi için tahrik edin.

işten ya da okuldan geldikden sonra akşam yemeğinin ardından yatacağınız süreye kadar bol bol düşünün bu ibneyi, arkasından yatağınızın altına ekmek kırıntısı, simit susamı, bol bol poğaça ve yatağınıza bilimum besin maddesi atın ki tahrik olsun pezeveng, uyuduktan sonra gelmek için can atsın.

2) kör noktaya pusuya yatma.

evet efendim, bu işlemleri tamamladıktan sonra yatağınızı gören fakat gece odanıza ışık çarpmayan kör noktaya gidin, eliniz sikinizde pusuya yatın ve avını bekleyen bir aslan edasıyla nefes dahi almadan sizi basmasını bekleyin.

3) basmaya gelen karabasanı basmak

son olarak ise yatağınızın üstüne altına ve etrafına bıraktığınız bir çok ekmek kırıntısı ve bunun gibi besin maddesinden dolayı aşırı tahrik olan bu pezeveng sizi aklınca basmaya geldi. ve yatağınızda bittiği anda karanlık noktadan çıkın ve arkasından ''senin amuağorum'' diye bağırıp elinizi şeyinizden çekin ve dolmuş olan spermlerinizi üzerine attırın. işte sonuçlarına inanmayacaksınız. bir daha sizi basmaya gelmek mi ne hacet mahallenin yakınına uğrayamaz şerefsiz.

dip not: ben bunu yaptım ve arkası dönük olan ibine nası panik oldu nası panik oldu eli götü birbirine karışmalar, ananı avradını diyip irkilmeler bide bozuntuya vermemek için yerdeki poğaçayı yemeye çalışmalar falan anlatamam.
ayğağını temizle lan karlara basmışsın hep "diye espri yapılabilir.
amk ibnesi yine geldi demek.
kara basma iz olur türküsü mırıldanılabilir. saçma mı geldi? zaten başlık saçma. bu hede geldiğinde bir şey yapamıyorsun. olayı bu karabasanın. elini kaldırmak istiyorsun olmuyor. bağırmak istiyorsun olmuyor. ne yapacaksın ki karabasana. en iyisi geçmesini beklemektir.
cenabet yatmayın nokta net.
sallamayın. Diğer tarafınıza dönüp yatın. Morali bozulur gider hemen.
kıçını, belini iyi örtersen gelmez.
nihayetinde tanrı misafiridir önce bi karnını doyurmak için yatağın altına 2 poğaça 3 simit atarım.
sakin olun geçicektir. uyku da extremite kaslarınız devreden çıkar. bu sırada bir rüya görüdğünüz ve hareket edemediğiniz için karabasan hikayesi uydurulmuştur. öyle bir şey yok tam uyuyamadım daha denilebilir. içinizi ferahlatın. hatta küfür bile edebilirsiniz sen yoksun amk diye.

edit

--spoiler--

Karabasan, Uyku felcidir. Derin uyku ve uyku uyuşukluğunun anormal bir şeklidir. insanlar, rüya gördükleri REM uykusu sırasında, göz ve solunum kasları dışında tamamen fizyolojik bir felç durumundadırlar. Hiçbir kasları çalışmaz. Hasta, birkaç dakika hareket edemez. Umûmiyetle uykuya dalarken veya uykudan kalkarken bu uykulu hâli ile birtakım sesler duyduğunu veya şekiller gördüğünü sanır. Kestirme yaparken veya uykuya başlarken. Bu durum, başka sebeplerle de ortaya çıkabilir. Ses duyma ve şekil görmeler, aynı anda olabilir.
--spoiler--
(bkz: ölü taklidi yapmak)
(bkz: yine geldi tipini siktiğimin) cekilir. ama yuzune soylenmez tabi ayip.
dualardan rap yapılır.
yatağın yanına hareket sensörlü zil, ışık ve oda parfümü döşenir. parfüm şişesine sarımsak suyu doldurulmuş olması önemli bir noktadır.
karabasanla cebelleşirken yere düşmem, gözlerimi açtığımda hala yatağımda yatıyor olduğum günden beni müslüman değilim. *