bugün

eğer marmara'da okuyorsa bırak kar nedeniyle tatil yapmayı kampüse göktaşı yağsa yine de tatil yapamayacak öğrencidir.
güney illerinden birinde okuyorsa daha çok bekleyecek olan öğrencidir.
kocaman adam olmuşsundur, elindekinin kıymetini bilmekten de fersah fersah uzaksındır. akıl beş karış havada olunca bir karış kar tatil için yeterli bahanedir.
çaresizlikler içinde çırpınan öğrencidir. artık onu kurtarabilecek tek şey doğal olaylardır.
ilköğretim zihniyetinde kalabilmiş, masumdur.
fazla hayalperesttir.
sözlük sana bi sır vereyim mi?

sözlük yarınki sınava sallamadığım için kitap bile açmadım kalırsamda umrumda değil dedim bütün gün senle ilgilendim yaklaşık 1

saattir bulunduğum bursanın görükle beldesine lapa lapa kar yağmakta arabalar hareket edemeyecek kadar yükseldi seviye eğer böyle

devam ederse okul tatil sınavda iptal sanırım yukarlarda biyerlerde çok seviliyorum aman nazar değmesin sabahlar da olmasın

karlar düşsün hiç durmasın...amin.
hasretle televizyonda altyazı takip eder.
eğer bilkentte ise daha çok bekleyecektir.
üniversiteyi çok erken kazanmıştır. bahar ayı geldiğinde 23 nisan'ın gelmesini iple çeker.
küçük bir dağın (ya da büyükçe bir tepenin) zirvesine kurulmuş bir kampüste okuyorsa eğer, minibüsler ve hocaların arabaları kampüse çıkamaz hale gelince muradına erecek olan öğrencidir.

(bkz: sakarya üniversitesi)

şahsım, 4-5 yıl kadar önce, bir hafta süreyle böyle bir kar tatili yaşamıştır.
akdeniz üniversitesinde okumayan öğrencidir.
(bkz: kar mı o ne yav)
ve daha çooook bekleyecek olan üniversite öğrencisi ( kendine gel sen artık meb'e bağlı değilsin ) ama karakış kampüse dayanmışsa belki...
galatasaray ın fenerbahçe yi kadıköy de yenmesi gibi birşey ya da sabri nin frikikten gol atması gibi birşey .
Samsunda okuyorsa eğer öle bir dünya yok malesef en iyi durum arabanın yolda kalması ne kadar iyi olursa o da..
sınav anında elektriklerin kesilmesini bekleyen öğrenciyle aynı duyguya sahiptir.
üniversiteyi yeni kazanmış öğrencidir. üniversiteli olarak ilk kışını yaşayacaktır.
(bkz: sandığın gibi değil)
fakültesi hacettepe üniversitesi beytepe kampüsü sınırları içerisinde yer alan öğrencidir.
Her öğrenci bireyin beklediği ve valilik tarafından müjdelensin istenen haberdir. Mesela ben, 80 yaşında öğrenci bile olsam kar tatili olsun diye bekler, tatil olmasının hazzını yaşamak isterim. Fakat, kar yağınca, dışarıda kalan insanları ve tüm canlıları düşününce hiç kar yağmasın istiyorum.
(bkz: godot yu beklerken)
güncel Önemli Başlıklar