bugün

bir analize göre görüntüsü barni moloztaş'ın görünümü üzerinde kalem oynatılarak elde edilmiş. hatta pelerini de fred çakmaktaş'ın giysisinin kumaşı ile aynı renge ve desene sahip.

(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)
bu sabah kalktığımda aynanın önünden geçerken gördüğüm adam.
çok saldık çok.

görsel
Bide kankası şamo vardı.
(bkz: penis) ayrıca (bkz: serbest çağrışım)
Tam teçhizatlı kameraman Cevat kelle gibidir.
Kılları arasından gemi , araba , helikopter vs çıkaran dünyanın en harika süper kahramanı.
--spoiler--
Kaptan mağara adamı geliyor anacııım.
--spoiler--
" kaptan mağara Adamı geliyor" repliğine bayıldığım insan tanesi.

O ayı yogiler , mağara adamları o güzel atlara binip gittiler . Demirin tuncuna , insanın picine kaldık.
içinden çıkardığı şeyler bakımından bir müfettiş gadget değildir. bu durum farklı çağların adamı olmalarından kaynaklanır.
Taş devri kahramanı ama taş devrinde gemi yoktu nasıl kaptan oldu bu dedirten çizgi film kahramanı.
özledim lan seni
en kral süper kahraman.
küçükken izlenilen en eğlenceli çizgi dizilerden biridir. sakallarının içinden büyük sürprizler yapardı.
' kaptan mağara adamı geliyor anacıım! ' diye bağırarak, sopasıyla uçmaya hazırlanan ve bağırırken şimşekler çıkartan, kıllı mağara adamı. *
Hanımlara karşı son derece nazik ve utangaç süper ötesi kahraman. Boyu tahmini olarak 1.40-1.45 metre civarıdır.
cebinden merdiven bile çıkardığı olurdu.
elindeki sopası, sürekli bi yerlere toslaması ve tabii ki 'kaptan mağara adamı geliyooo kaçın anacıııııııım' nidalarıyla hatırlanan çizgi film karakteri.
olsa ya yine...
çocukluğumun çizgi film karakteridir.
aşıktım ben ona.
çocukluğum boyunca hiç hazetmediğim, hiç anlam veremediğim, ne komik ne de sevimli gelen çağ dışı adamın çizgi filmidir.

beklemenin boylesinin şu an, şu saniye, şu dakika izlemek istediğidir.
gerçek bir kahraman. sıra dışı yaşantısı, salaş giyim tarzıyla beni benden alan unutulmaz kahraman.
3 hafta tras olmadiginda bard of hellin benzedigi karakter...
içine alma kapasitesi alanında guinness rekorunu sonsuza dek elinde bulunduracak minimal evrensel küme...
http://2.bp.blogspot.com/.../s400/CaptainCaveman1.JPG

kıllarının içinden gemi çıkarmışlığı olan idol.
üzerindeki kürkünü buzdolabı, alet çantası veya ilk yardım dolabı gibi kullanan ilk ve tek karekterdir. ''kaptan mağara adamı geliyor'' repliği meşhurdur.