Su veren itfayenin hortumunu sevsinler.
mis gibi üniversitelere gidecek öğrencilerdir.
Yökün aldığı kararla ösym puanına göre yerleştirileceklerini duyunca sosyal medyadan duygu sömürüsüne başlamış güruh. Ulan bizim senede 4 bininci olup egede okuyamayan insanlar vardı yavşaklar 40bininci olup orda okuycam banane diyor. Okul begenmiyor. Elbetteki mesleği icraatı bir öss puanıyla ölçülemez ama ailesinin durumu olmadığı için okuyamayan onlar kadar da isteyen binlerce insan var bu ülkede ozaman onların suçu ne? Burda sorun zamanında verilmiş bir emek var ve kimse daha çok emek vermişken daha azının oraya gittiğini görmek istemez. 3 5 soru az yaptık)diye demişler bi de ne 3-5 sorusu götoş 2bindeki adamla 40bindeki adam arasında 3 soru mu var? Artık bu ülkenin kendi çocuklarına yaptığı haksızlıktan bıktım usandım, ilk kez yökün dogru bir karar verdiğini düşünüyorum.
Oldu şekerim sen 200000. Ol galatasaray ya da boğaziçinde oku.
su veren itfaiyenin hortumunu siken oldu mu?

birinç birinç!!
Sikerler o işi. 5 sözel yapıp fatihe giren adam ankara hukuk a gecemiyor diye zırlıyor. Hee biz de kerizdik aq.
şu herkesi üniversite mevzunu yapma hayalinden vazgeçip sınava giren herkesi alan saçma sapan üni.lerin hepsi kapatılmalı bence. adam benim yaptığım puanın yarısını bile yapmamış ama benimle aynı ünvanı alıyor. hem de üni.de daha rahat geçiyor dersleri. saçmalıktan başka bişey değil.
olması gereken bu çocukların başka özellere nakledilip önceki okulunda ödediği miktarda para ödemeye devam etmesidir.
puan türüne göre yeniden yerleştirilmeleri demek üniversiteye sıfırdan başlamaları demek.
Asla devlet üniversitelerine alınmaması gereken kişilerdir, baba parasıyla oku sonra gel eşek gibi çalışıp oralarda okuyan öğrencilerle birlikte oku, yok öyle yağma, gidin baba paranıza başka yerde okuyun.
Beyni yerine paraları çalışan öğrencilerdir.
Bilal'in askerlik yapmadığı ülkede askerlikten kaçmak icin Fetullah'ın okuluna yazılıp yükseklisans yapmak en doğal haktır. Fetullah okullarına laf edeceğinize bu zamana kadar ses çıkarmayıp bu okullara müsade edenlere çemkiriniz. Çık dışarı.
mağdur olduklarını her yerde bas bas bağıran öğrencilerdir. yaşadıkları gerçekten güzel bir şey değil, bir düzenden vazgeçmek kolay değil. ama o okullara giden öğrencilerin gittiği okul hakkında bilgi sahibi olmamasına da inanmıyorum. bile bile gittiniz katlanacaksınız.
Sırf parası olmadığı için istanbul üniversitesi yerine burs sağlayan bir vakıf üniversitesine gitmiş öğrencilerin desteğini kim sağlayacak? Vakıf üniversiteleri fetöcü rerörö evet ama sonuçta bu öğrenciler bir şekilde maddi destek alıyorlardı, şimdi gerçekten başarılı ama yoksul olanlar için her şey zorlaşacak.

Edit: ben bizzat tanıştım kendisiyle.
Tüm sözlük ahalisi olarak fakir olduğumuzun tescillendiği başlık olmuşassdd. Biri de çıkıp kapatılan vakıf üniversitelerinin öğrencisi olarak şunu yaşıyorum böyle olmalı dememiş ya. Olsundu biz de fakir fakir devlet ünilerinde sürünüyorduk ne yapalımdı.

Tanım: artıları eksileri tartmak için Biraz da kendilerini dinlemek istediğim öğrencilerdir.
150 binle kazanan öğrenci üniversite de çalışıyor 20 binde kazanan öğrenci üniversite de yatıyor. Üniversiteler arası geçişler ygs lys puanına göre değil, öğrencinin üniversitedeki başarı durumuna göre olmalı.

"kapağı attım" olayını kaldırsınlar. yapamıyorsun, beceremiyorsan bir psikolog olarak matematiği 38 tane yapmanın fonksiyonelliği yok.