bugün

kapalı bir bayan alan abimlerden gördüğüm ve duyduğum kadarıyla vardır böyle bir şey. hepsinin dediği şey "ey oğul! o gün geldiğinde kafanı duvarlara vurmamak istiyorsan kapalı bir bayan al! bu sana tek tavsiyemizdir"

elbette ben de bu çok önemli tavsiyeleri aklımda tutuyorum bundan sonra da açıklarla muhattap olmamaya dikkat ediyorum. sözlükte de aynı şekilde kapalı bayanlarla ciddi düşünüyorum açıklar mümkünse bana yazmasınlar. geçen gün 2-3 tane açık tesbit ettim engelledim zaten.
en güzeli sarı kola
abinin de ey oğul diye hitap ettiğini gördüm ya neyse aq.

aynen oğul.
Kapalı bayanın mal olduğunu savunan kişi beyanı. Alınca ne lan?
Hiçbir şeye değişilmeyecek olan bir histir.
Keske o ferahlık hissini ALDIĞIN bayan da alabilseydi be üzdün.
Kapali bayan almak nedir ya sanki kelepir ev aliyorsunuz anasini satayim. Evlenmek vs demek zor mu bu kadar?
Oooh bak duydukça içim ferahlıyor...
sadece kafası kapalı olduğu için ferahlık hissi verir.
namuslu imanlı abdestli kızla birlikte olma ferahlığıdır. evet.
solcuların hiç tadamayacağı hisdir.
kapalı derken alttan mı, üstten mi kapalı olduğu anlaşılamamış ba(ğ)yan alınca gelen ferahlık hissidir.
Açık alacağın zaman bir kez, kapalı alacağın zaman iki kez düşünmen gerektığini unutarak içe doğan his.

Ahlakına, soyuna, karakterine, dinine bakmadan alırsan,kapalı kıfında öyleleri varki seni dinden imandan eder. Zaman fitne deviri. iyi düşünmek gerekir. Kapalı kadın almak isteyen mutlaka arastırmalı. Çünki dindar çevrenin ahlaksızlık yapan kızlarıda kendilerini o örtünün altıda gizlemeye çalışıyorlar. Allah yardım etsin.
Metollü selpakta ferahlık hissi veriyor o kadar uğraşmanızı gerektirmez.
(bkz: anlatılmaz yaşanır)
(bkz: sensodyne ferah nefes).
Bir his.
Nereden alınıyor.
Bende şimdiden biriktirmeye başliyim.
Park bahçe müdürlüğünden bu parkta yiyişmedi onaylı belgede almalısın bence.*
oooh bu gece de ferahladık çok şükür!
(bkz: first lady)
rafın en önündeki değilde 2-3 sıra arkasındaki ürünü aldığındaki ferahlamaya yakındır .
beni tatmin eden, kızgın kumlardan serin sulara girmiş hissi yaratan ferahlıktır.
Çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bin tane.
oh ne guzel aldatilcam şimdi vs.
bu gece de içime dolan huzurdur...