bugün

MILLETIN ELINE KALEM VERDIK, BIZE SEKIL CIZMEYE BASLADILAR AMA UNUTTUKLARI BIRSEY VAR SILGI HALA BIZIM ELIMIZDE
duanlamı yaşadımki bedduanla öleyim Koçuumm ..
sana asılcağıma skime asılırım en azından zevke gelirim leş. bir kıza söylerseniz intihara kadar yolu vardır.
"fiziğin iyi olsa kaç yazar.
-kimyan bozuk olduktan sonra."
(bkz: Sarko ya Kapak Olsun)
söz bilir isen söyle sözünden hisse alsınlar. bilmezsen sukut et, webmaster sansınlar.
+ gitmek mi istiyorsun?
- evet !
+ ayıpsın bitanem kapıyı ittir ufaktan siktir.
bir başrolde kemal sunal filmi repliğidir.

reis beyin çok yakın bir vakitte öleceğine dair vahiy gelmiştir. halka da duyurulur bu haber. belediye reisi taraftarları ölü daha ortada yokken taziye moduna girmişler, diğer yanda reis beyin korkusundan kaşlarını oynatamayan esnaf takımı da helva yapımına başlamıştır. reis bey helallik almak için son defa ahaliyle vedalaşırken kasap dükkanının önünden geçer ve kapısının önüne sandalyesine atıp fosur fosur sigaradan demlenen pos pala bıyıklı kasap neşeli bir şekilde elini kaldırır ve saatler sonra ölecek olan reis beyden bir şey ister.

- reis bey diğer tarafa gittiğinizde rahmetli babama selam söyleyin(maksat gıcıklık işte)

buna verecegi cavap reis beyin, tarihte muhatabını en çok mort eden sözler sıralamasının zirvesindedir ağızdan çıktığı an.

-ben senin ananın bulunduğu tarafa gideceğim, ona söylerim...

herkesin en az bin beşyüz defa izlediği filmde geçen bu sahneyi anlatmak için niye bu kadar uzattım, ben de bilmiyorum.
tepemde bir amerikalı olmasındansa içimde bir rus olsun daha iyidir. almanyanın ikinci dünya savaşı sırasında yenildiği dönemde bir alman kadın tarafından söylenmiştir.
Ayrılırken "Unut artık beni" dedi, ertesi gün mesaj atmış "Unuttun mu" diye "Sen de kimsin" yazdım. Bi daha sesi çıkmadı ..
http://p.twimg.com/A5-SoPECQAEPEwy.jpg:thumb
senin yaptığın gider benim anca hoşuma gider nokta.
(bkz: tekrar deneyiniz)

her kapakta var.
Hakedene söylenen sözlerdir.

görsel
Karıncayı bile incitmem deme 'bile' den incinir karınca.
Söz söylemek irfan ister anlamak insann.
görsel
Size bir hayat dersi; turşu kurar gibi hayal kurmayın, önünüze gelen her hıyarla.

Ya av ol, ya da avcı birader ama sakın ha avı avcıya götüren köpek olma.

içtikten sonra aklıma geleceksen be güzelim söylesene kelle paçadan farkın ne?

Yaz sebastiyan; gereğinden fazla düşüldü ve değmeyeceğine karar verildi.

Başkalarıyla bir tutma beni Sebastian. Onlar gemileri yakar, ben limanları.
bir gün parlamentoda çörçil'e bir kadın parlamenter çatmış. demiş ki, senin eşin olsaydım içkine zehir katardım. çörçil durur mu, yapıştırmış cevabı. "benim karım olsaydınız o içkiyi zevkle içerdim." kadın şok.
görsel