bugün

eğer karşılıklıysa güzel bir aşkın doğmasına sebeb olabilecek hadise..
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
(bkz: #6701411)
(bkz: kanka bildiğin kişiden teklif almak)
kanka mı sevgili mi belirsizliğini ortadan kaldıran durumdur.
çok normaldir nikah düşmediği sürece.
geçicidir.
(bkz: önemli olan insan olmak).
başıma geldi.3senedir de çıkıyorum.
sonunda ya muhteşem bişey çıkar ortaya yada kocaman bi hiç.
2 yıl önce "bu riske girmezdim" derken şimdi içinde debelendiğim durum. mantıkla, akılla falan içinden çıkılacak gibi değil!
it depends yani duruma göre değişir. eğer hem kankanız hem siz erkekseniz söyle bir diyalog gelişebilir;
-Nukrettin abi...!
+Ne var leyn Murtaza?
-Abi ben kankalık ilişkimizi bir level ileri taşımak istiyorum.
+Ne olm bu PS3 Iron Man 2 oyunumu böyle level mevel diyip duruyorsun bak şimdi alıcam elime levyeyi.
-Sanırsam ben sana aşık oldum be abi.
+Ohaa murtaza çüşş olm bıraksana kulak mememi.
-Nukrettinim hollanda'ya gidelim evimizin erkeği olalım senle beraber.
+Olm altı üstü iki günlüğüne bayi toplantısı diye amsterdam'a gittin ipnemi oldun başımıza, kusura bakma ben seni kardeşim gibi görüyorum o yüzden olmaz yoksa neden olmasın dimi ama.
-Ama en büyük aşklar kankalıktan doğar derler abi bak şimdi kırdın beni.
+sen dur esas ben bir koşu kamyondan levyeyi kapıp geleyim sen o vakit göreceksin kırılmayı...
beni sözlükte yazar olmaya iten durumdur.
Ne olmuş arkadaşsak tamadığı birine nasıl aşık olur ki insan.
rüyamda mı görecem de aşık olcam.
(bkz: rüyasında gördüğü kıza aşık olmak)
eski sevgili ile kanka olmaktan daha iyi bi burumdur.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
aynı cinsten olmamaya özen gösterilmelidir.
isviçreli bilim adamlarının yaptığı araştırmaya göre, türkiye de karşıt cinsler arasındaki kanka'lık olayı yüzde 1 in çok altındadır. samimi olmayan bir yorumdur.
- alternatifsizliktendir.
mazoşistseniz ve saklı kalması gerekiyorsa çok zevk alacağınız durum.
(bkz: bugün bacım yarın ihtiyacım)
kankaya açılınıp evet cevabı alınırsa etrafın gıyabınızda kanka ayağına gibi cümleler kurmasına sebebiyet verebilecek hadiseler zincirinin başlangıcıdır.
kankanızla aynı cinsiyetteyseniz vahim bir durumdur. ama farklı cinsiyetse, zaten baştan hatalısınızdır, kızlar ve erkekler kanka olamazlar, mutlaka birinden birinde vardır değişik bir takım hisler.
arkadaşlıktakı gıbı guzel bır ılıskıyle sonuclanmayan durumdur.kankan her haltını bılmısdır.sır denen seyı asmıssanız bıde ,istisna olur ancak kanımca mukemmel bı ılıskı olması ya da sonunun gelmesı ıcın.
genelde tek taraflı olur bunlar.

a-b kişisi olarak anlatırsak a, b'ye aşıktır ama b onu sadece arkadaşı olarak gördüğünü söyler, a buna dayanamaz ve üsteler, b, a'nın üstelediğini görünce ondan uzaklaşır ve a kendini içkiye vurur, hep ondan gelecek bir haberi bekler. genelde hiçbir zaman mutlu son ile bitmez bu ilişki. acı çeken a, b'nin umrunda bile olmaz. ama bunlar zamanında kanka olduklarından ve zor zamanlarında yanında olduğu için a, b'ye o gereksiz değeri vermeyi sürdürür. bu durumda a kişisine ne söyleseniz ya da o ne yapsa hiçbir şey fayda etmez. kısacası olabilecek en boktan durumdur.

(bkz: zaman en iyi ilaçtır)
e artık biz evleniriz lan o kadar şey ettik, belki memelerine dokunmama da izin verir bi gün, gideyim de kahvaltı yapayım yumurta yiyeyim dedirten histir
kimi beylerin kızlara yakınlaşmak icin kurduğu duzenektir. Kız salak değilse hemen anlar ve geregını yapar.