bugün

görsel

Haydaa. Ne yapıcam ben şimdi allahını seven defansa gelsin ya.
Boşa denmiyor kanka ayağı göt ayağı diye.
bazılarına göre büyük bir yanlış olarak görülse de ancak gönül bu.
(bkz: Kanka ayağı göt ayağı) Lafının çıkış noktasıdır.
Herkes taşlar vay midesiz diye veya vay yılan diye. Ama öyle bir şey yok. Duygudur sonuna kadar saygı duyulasıdır. Kimse bana racondan bahsetmesin. Kanka dediğiniz önünüze eğilse tereddüt etmezsiniz.
Tilkinin donup dolasip gelecegi yer kurkcu dukkanidir.
Aha bu durum odur.
uzmanlık alanım.

herkes değişiklik peşinde. maceraya gerek yok.

iyi anlaştığın, kafalarınızın uyuştuğu kişiyle birlikte olmayacaksan kimle birlikte olacaksın arkadaş!!
Vayy o.. çocuğu demek isterdim ama biri kankam biri cocukluk arkadaşımdı. Diyemiyorum dilim varmıyor.
Salaklıktır.
Git kütüphanede gördüğün elemana aşık ol.
O ne len hem kanki dicen hem duygu beslicen.
Hayır anlatamassın da ajsjdk

--spoylır--
Ben senden hoşlanıyom galiba kanki.
--spoylır--
oğlum yapmayın.

ben yandım siz yanmayın.
ahaha her erkeğin basina gelmiş üzücü durum.
Allah esirgesin.. ismail'e aşık olmamaliyim.. kankam o benim.
Zaten ikimiz de erkeğiz. Ama gene de olmamam gerek.

Sacmaladim sonunu getiremiyorum su an..
Şimdi bebeklerim öncelikle şunu bilin ki bir kadın ve bir erkek arkadaş oluyorsa zaten (farkında olmadan) cinsel bir çekim söz konusudur.ki biz kankaliktan bahsediyoruz.evet kankadan çok güzel sevgili koca olur.ama harbi yakın kanka olcak.(%90)
Erkek erkeğeyse çok sakıncalıdır. Tercih tabi bir şey diyemem. Evet.
En saçması da bu dur!
O ne lan ensest gibi. Olmaz öyle şey.
kardeş diye hitap ettiğin birine aşık olmaktır. aşırı yanlıştır. açık ve net.
en aptalcasıdır.
aşık olmak 1. , yoklukta gibi kankaya seçmek 2. aptallıktır.

bunların recmi vacip.
Susmanız gerekir başta kanka olmamalıydın ve seçeneklerini bu kadar kısıtlamamalıydın.
erkek ve kadının birbirine karşı bir şey hissetmeden arkadaş olarak kalabileceğini sanmak oldukça ütopik bir düşünce zannımca. Yaratılışa aykırı, duygulara, düşüncelere ters. illa bir şekilde hoşlanacaksın. Veya o hoşlanacak. çünkü olması gereken bu.

O yüzden geçin bu kanka ayaklarını. Dürüst olun.
allah başıma vermesindir. kanka demek biyerde kardeşim demek. sen nasıl önce kardeş gözüyle baktığın birine sonradan aşık olabilirsin. hiç yakışmaz. olmamalı.
valla ne yalan söylüyüm kankama hatta kardaşım dedigim olana aşık oldum çok kötü oluyo ya kendinize engel olun sakın kankanıza aşık olmayın sakın kendinizi yerden yere vurun yine de aşık olmayın.
godoşluktur. o kişiye kanka denmişse o öyle gider kişilikten ödün verilmemesi gerekir. ayrıca çok laçka bir ilişki doğar o birleşmeden. dün kanka, kardeşim bugün aşkım, sevgilim. ne kadar itici.
Hemcinsiniz ise boku yediniz .
Bana da olandır. Çıktım karşısına söyledim. 4 aydır sevgiliyiz her şey yolunda, mutluyum.
güncel Önemli Başlıklar