1. ?.
  psikopat otesi mahlukatlar. isiriyor, ucuyor, yuruyor bazen ko$uyorlar. elektrikli supurge ile hepsini cekmeyi du$undum fakat enerjileriyle elektrikli supurgeyi ele gecirebilecekleri izlenimi uyandirdilar gozumde. her daim gordugumde zihnimde sinek, bocek konseptli korku filmleri canlanir zaten oldum olasi haz etmem bocuklerden.
  4 ... antistar
 2. ?.
  görüp görebileceğiniz en iğrenç böceklerden. Sürü halinde geziyorlar ve bir evi işgal etmeye karar verdiklerinde açık pencereden yüzlercesi eve dalıyor. doğru düzgün uçamıyorlar zorla tavana konup sonra kendilerini yere bırakıyorlar.sakınınız ısırıyorlar.
  1 ... fehimsiz ekmek
 3. ?.
  pisliğin tekidir.
  ... laxx
 4. ?.
  mehmet altan 'in denemelerinin yer aldigi bir kitaptir. kitap boyunca kendinizi paris sokaklarinda gezer bir halde bulursunuz. bos vakitlerde alinip keyifle okunasi bir kitap...
  ... kisladankampuse
 5. ?.
  önceleri küçüktüler şimdi büyüdüler ve evin demirbaşı oldular. lan modeme göz dikmişler bir de. alın modem sizin olsun yeter ki elimi kolumu rahat bırakın laaaaaaaan!
  1 ... eternal moonlight of autumn
 6. 1.
  karınca hava kuvvetlerine bağlı birimdir, pike yaparlar ve hedefe onlarca filo birlikte saldırır.
  2 ... can bogazdan gelir
 7. 2.
  Normalde deniz üzerinden uçan kanatlı karınca sürüsü, bu yıl belirlenmeyen bir nedenle karaya çıkmıştır. kocakarı deyimi ile kıtlık alametiymiş.
  (bkz: kocakarı deyimi)
  1 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
 8. 3.
  Yeniden uyanan kabus. Tek tek gelmiyorlar sürüyle yüzlerce geliyorlar, pencereleri kapuları kapattırıyorlar.
  (bkz: oh shit)
  ... fehimsiz ekmek
 9. 4.
  kulak deliğine girip * insanda sağırlık yarattığı iddia edilen böcek türü.
  ... badem
 10. 5.
  normal karıncanın, o sevimli-çalışkan karıncanın genç irisi sürümüdür. bızt bızt diye uçarlar, görüntüleri iğrençtir. tek tek gelmezler, müdahale edilmedikleri takdirde artarak artarlar. (bkz: exponentially) bir de fazla yaşamamaları, yakaladığınızda genelde 3-4 tanesinin havada gezmesi, gerisinin de yerde kıvranmakta olması sebebiyle acayip bir görüntüleri vardır. neyse ki raid hakkından gelir bunların. lakin yuva yapmışlar ise bir titan böcek ilacı uygulamak gerekecektir. bana farz oldu, lakin 2-3 gündür mutfağıma yerleşme çalışmalarına başladılar.
  ... mauro