bugün

Trajikomik olan olay.

bayılıyorum iktidar yanlısı tv lerde ana haber bültenlerine ya. hiç elektrik zammı yok. hiç ucuz ekmek kuyruğu yok. hiç hayat pahalılığı, geçim derdi, gelecek kaygısı yok. herkes mutlu, her yer güllük gülistanlık. tek sorun ilerleyen yaşlarda hassas ciltlerde ortaya çıkan kahverengi lekeler.
Bir de lüks yemek tarifleri ve erkekler de saç ekimi!

Güleriz ağlanacak halimize...

Evet
fox'ta da oturmaya yer bulamadığınız restoranlar, cafeler oteller yok.
Var var... uzulme!

Ben ortada konuşurum. Fox ta da Uludağ da ki sucuk ekmek ve çorba geçirmesi vardı.

Hala pembe gozukle bakmak ne hoş...

Maaşınız, 10 bin TL herhalde. Masallah.

Rabbım daha çok versin insallahh..

Amin.

Evet
90’ları yaşamış insanlar bilir ki ;

Hürriyet, sabah gibi ana akım medya vardı.

iktidar muhalefet hiç farketmez açık buldukları zaman itin götüne sokarlardı.
Çevremizde hiç duymazdık bu gazete çok taraflı falan…
Düşünmeyi bırakanlar var. Yem verilsin yeter.

Böyle devam.

Ent.
(bkz: havuz medyası)

atv-ahaberde falan canlı yayın röportajı hiç olmaz dikkat edersen hep kayıt, video. onlarda kendi adamları zaten öyle bir anlatıyorlar ki misal benim maddi olarak hiçbir derdim yokken benim yaşayamadığım hayatı o insanlar benden 3 kat 4 kat daha az para kazanırken yaşıyorlar. insan gerçekten hayret ediyor..
Olsun! bizim hala dik duruşumuz var.

Evet
E parasını iktidar veriyo, herif ona göre evlenmiş, çocuk yapmış, çocuğu okulda okutuyo, taksit ödüyo...

Ne desin, bu iktidar ağır sıçtı, ülkenin pimini çekti, mi desin?!..

Onu diyemez ki!!
her şey 1 gecede damadına devlet bankasından çıkardığı krediyle aldığı ATV ile başladı ama o zamanlar kimse bu kadarını düşünemiyordu tabi. kendisi bile...

bunlar bu siyasal islamcıların düşebileceği, becerebileceği şeyler değil.
peki ekonomi o kadar kötü de akp nasıl seçim kazanıyor? biri açıklayabilir mi?
--spoiler--
peki ekonomi o kadar kötü de akp nasıl seçim kazanıyor? biri açıklayabilir mi?
--spoiler--

Dini kullandıkları için olmayasın.
--spoiler--
dini kullandıkları için olmayasın.
--spoiler--

imamoğlu akpli miymiş? namaza başlamış diyordu yine geçende haberlerde başlamış kuran okumaya. allahın hikmeti seçimlere 2 ay kaldı.
--spoiler--
imamoğlu akpli miymiş? namaza başlamış diyordu yine geçende haberlerde başlamış kuran okumaya. allahın hikmeti seçimlere 2 ay kaldı
--spoiler--

imamoğlu zaten Erdoğan'ı taklit eden birisi.
Ben yanlış mi hatırlıyorum a haber açılacağı zaman bu bıyıklı bademler katardan kredi aramaya gitmemişler miydi?ilgili kanalı asla seyretmem eş dost evinde açıksa ve kaçacak yerim yoksa mecbur maruz kalıyorum adamlar ilgili şahısa başkan diyorlar her halde kanalın başkanı.Başta chp gibi biri olsaydı itin münasip yerlerine sokarlardı ülkeyi boka batıran kendi cenahlarından olunca üç maymunu oynuyorlar.Dezenformasyon yasası işlese bunlar kapılarına çoktan kilit vururlardı.
bugün bir haber gördüm emeklilere verilen zamdan bahsediyordu, emeklilere soruyolar ooo süper, herşey iyi ekonomi güzel falan filan mutlu mesutlar.

başka kanalda emeklilere mikrofon uzatılıyor emekli battık bittik enflasyon karşısında ezildik.