bugün

Solcuların biz izlemiyoruz öyleyse kimse izlemiyordur yanılgısına düştüğü kanal. Seçimde de aynı bunlar. Cihangirde kafede anket yapıyorlar sonra yüzde 46 görünce vovvv bu nasıl oldu mk?
arka sokaklar dizisi dışında bu kanalı izlemem.
senelerdir değişmeyen tek dizi arka sokaklar sanırım ama kapanacağını pek düşünmüyorum açıkıçası.
Amk ne ayak kime hizmet ediyor anlamadım yaaa

Yunanistan'la aramizin kötü olduğu düşmanlık olduğu günlerde
Tutup sanki dalga geçer gibi (bkz: Herkül efsane başlıyor) adlı Yunan efsanesi filmini veren o çocuğu kanal..

Amk dünyada ve türk sinemasında yüzlerce binlerce film dizi vs varken neden Yunan efsanesi filmi....
Sizene be herkül yayınlıyorlarsa yayınlıyorlar biz herkül ile büyüdük evet.
Şu an Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı filmini gösteren, gösterirmiş gibi yapan kanal.
ruh emici, esrar dairesi'ndeki esrar.. her şeyi sansurlemisler bir de fantastik film sevenler ekran başına diye tweet atiyorlar. Mükemmel.
kanalları geçiştirirken nerdeyse prime time denilen bir vakitte sikko magazin programı gördüm.
Bir zamanların reyting canavarı efsane kanalı
Şimdilerde boş beleş oldu

(2009/2010)
Pazartesi arka sokaklar
Salı geniş aile
Çarşamba yaprak dökümü
Perşembe aşkı memnu
Cuma hanımın çiftliği
Cumartesi kavak yelleri
Pazar BKM mutfak ve
sonra Tv'de ilk kez yabancı film olurdu

Her hafta en az 4 kere reyting birincisi olurdu
Kurtlar vadisi pusuyu falan geride bırakrdi...
- aldığı reytinglerle kanala bir nebzede olsa can suyu olup şeytanın bacağını kıran sadakatsiz dizisi sezonu başarıyla tamamlayacak.

- reytinglerin vazgeçilmez dizisi arka sokaklar efsanesi sezonu başarıyla tamamlayacak.

- çok güzel hareketler bunlar 2 de sezonu aynı şekilde tamamlayacak.

》 arkak sokaklar, sadakatsiz ve çok güzel hareketler bunlar 2.. yeni sezon onayı alır. Zira Başka çare yok
Bir filmi sağını solunu kırpmadan yayınlamayı bile beceremeyen kanal. Beceriksizler.
yaz sezonunda;

》 yeni yaz dizisi (bkz:  baht oyunu dizisi) ni.

》 yeni yaz dizisi 2 (bkz: aşkın tarifi dizisi) ni.

》 bonus olarak kullanmayı tercih ettiği (bkz: çarkıfelek) yarışma programını.

》 ve çeşitli yerli-yabancı filmleri.

yayınlayarak yaz sezonunu atlatmayı planlayan kanal.
(bkz: Aşkın tarifi dizisi) ve (bkz: baht oyunu dizisi) adlı 2 yaz dizisinin reytingleri istenilen seviyede değil.

Yeni sezon başlamadan bu ikisi final yapar.
Çocukluğum

görsel
kim ne derse desin aydın doğan zamanında kaliteli kanaldı. dizileri, yarışmaları, eğlence programlarıyla içeriği dolu dolu olan bir kanaldı. iktidarın baskısı neticesinde doğan grubunun medyadan çıkması sağlandı. doğan grubu medyada en önemli gruptu. tıpkı ülkenin ikinci büyük medya grubu sabah-atv grubunda olduğu gibi. hatırlarsınız belki sabah ve atv bir dönem turgay ciner tarafından satın alınmış ama ortada hiçbir gerekçe yokken ciner'in elinden alınmış ve akp'ye yakın çalık grubuna satılmıştı. çalık'tan sonra malum kalyon'a satıldı ve akp'nin sesi oldu. aynı durum hürriyet-kanald'de oldu. doğan grubundan alındı ve "tek kuruş ödemediği söylenen" akp'nin adamı demirören'e verildi. bakın satıldı demiyorum verildi diyorum çünkü en büyük kamu bankası olan ziraat'in kredi verdiği ve malum şahsın bu krediyi ödemediği iddia ediliyor. durumun özeti şu: kanal d doğan ailesi zamanında kaliteli bir kanaldı. demirören zamanında ise battıkça batıyor.
kesinlikle özlenen zamanlar sabah çizgi film ve sonraki kuşak kesinlikle süper.
Yeni projelerinden Kazançlı çıkan kanal.

Pazartesi, salı ve cumartesi konusunda dertli.

çarşamba günü 'sadakatsiz', perşembe günü 'camdaki kız', cuma günü 'arkak sokaklar' ve pazar günü 'yargı' dizilerini yayınlayarak reytinglere damga vurmaya devam ediyor.

Yeni projeleri var. Bakalım neler olacak.