bugün

comarlarin no. 1 dizisi dirilis ertugrul ile dalga gecti ya. ondandir.

arkandayiz okan.
tukurdugunu yalayip ozur diledigi icin olmasin.
Kanal D'nin baskılardan ziyade rating amaçlı yaptığını düşündüğüm adım. 2016 yılında hala Okan Bayülgen izleyen mi kaldı allah aşkına.
ali türkşen semih çetin okan bayülgen üçlüsünü göremeyeceğimiz demek bu.

bunu bekliyordum merakla aslında.
arkandalar okan!
bana kalırsa arkanı kolla.
bugün aldığım iyi haberlerden biridir.

bu ve bunun gibi soytarıları tv de görmemek bana iyi gelecektir.
Eşşek dublaji işine ağırlık verecekmiş.
düşünen insana tahamülleri yok istiyolar ki herkes sığır olsun.okan gitsin nihat doğan gelsin sizin kaleminiz.hüloooooooggg.
Düşene bir tekmede ben vurayım demek.
Meselenin dizi olmadığını, dalga geçilenin ecdat ve tarihimiz olduğunu anlayamayanlar ne kadar da beyinsiz varmış. Gerçi onlar için tarih 1881'den itibaren başlıyor.
ee bu işler böyle okancığım gezi zamanı bir avuç heyecanlı genç hava sıcak diye dışardalar falan diyerek muktedir götü yalarken iyiydi dimi ama? şimdi bu heyecanlı genç kitleden seni kollamasını, sosyal medyada arkada durmasını bekleme hiç amk.
Tarihten esinlenilmiş bir dizi** lütfen bunun farkında olun. Yazılı kaynaklara nereden ulaşmışlar? Kafalarına göre senaryo yazan abilerimize sanat adına tebrik ediyorum fakat belgesel niteliği taşımayan bu kurgu dizinin neden bu kadar ecdat lolololo diye abartıldığını anlayamıyorum. Bir şeyler de sizin olsun değil mi? Çanakkale filmlerini gördükçe kuduran tayfa da var aralarında. Adam biliyor dedesi ahırda saklanıyormuş. O da bunu sahiplenmeye karar vermiş. Ne denir ki?
biat etmenin ne demek olduğunu gösteren olaydır.
akp döneminde olmuştur not edilsin.
şunun ayrımına varılması gerekir. biz sahnede konuşamadık diye trip atan insanlar diriliş dizisinden değil de ne bileyim arka sokaklardan olsaydı da okan bayülgen böyle yapardı. eğer karşı çıkılan konu okanın bu tavrıysa eyvallah -ki öyle olsa okan ne kadar kibirli, bu komik miydi şimdi, saygısız falan denebilir.- ama ecdadımız!1!!!1!1!! demenin bir mantığı yok. o şey bir televizyon dizisi en nihayetinde. sanki adam ertuğrul gazi'ye sövdü saydı.

ayrıca rok'un nihat doğanın evlenme programlarının tvde görülmesine soyatarılık denebilir okana sıra gelene kadar çok soytarı var memlekette. ama okan bayülgen gibi soytarıları tvde görmeyeceğiz heyoo triplerine giriyorsunuz.
okan'a hiç bir konuda güvenim yok. çok güzel akıl oyunları yapıyor özellikle üniversite gençliğinin aklına çok iyi girmeyi başarıyor.
Okan Bayulgen'i sever-dim.Ta ki saklabablik yapana kadar.Dirilis'i söyleyeyim.Bu adamı tüm Türkiye tanıyor.ironiyle alttan alta aşağılamayi çok sever.zaten onu bu yönü yüzünden severdim.Ancak seda sayan,ajdar vb vb saçma insanlar üzerinde yapınca.şimdi her ülkede bir kaç hassas ve hareketli dinamikler vardır.bizim ülkede Atatürk,gecmis tarihimiz ve din.soyle bakın olaya,Ataturk'le ilgili bir dizi olsaydı ve okan aynı tepkiyi verseydi savunanlar hala savunur muydu? hayır tabiki.yani şunu anlamak çok mu zor?bu dinamiklere dokunmadan saygı duyarak eylem gerçekleştirmek.Ben Atatürk'u de severim,tarihimle de barışıgim ve muslumanim da,akpyi sevmem.ama bu farklı bir konu.bu dizide bir emek var.az buz gözlemlediğime gore kıyafet seçimi,senaryo,sahne,oyunculuk başarılı (tapınak şövalyeleri olayları hariç).O yüzden herkes emeğe saygı duymak zorunda.sen git Okancim bunu bir röportajın da anlat.Ama kalkıp ödül verirken böyle şovmenliklere gerek yok.kanal d mevzusu ayrı bir olay bir ara rte'yi ölümune gömen kanal şimdi tam gotunun kılı oldu.aferin.show must go on.