bugün

mecburen vereceğimdir.

antalya tarafına kamp atacağım. kamp süresi konaklama ritmine bağlı olarak değişebilir. tüm ekipmanım mevcut. daha öncesinde en az bir günlük kamp deneyimine sahip bir kamp arkadaşı arıyorum. bu kişinin temel malzemelerini yanında getirmesi ve bu bölgede kamp yapmış olması, mühim olmasa da tercihimdir. ilgilenen yazarlar, özel mesaj atınız.

edit: gerçek Bir organizasyon gerçekleştirilebilirse, bir kafile oluşturulabilir.

(bkz: iyi forumlar)
Mümkünse günlük düzenli iki litre su içmiş olsun.
Hic biseyim yok daha once de yapmadim uyumsuz kaprisli bi tipim bende geleyim mi? Lutfen.
Yol boyunda çok kamyoncu durup gece uyuyor. Onlardan birini al . Ha ha.
Kamp sizin bildiğiniz gibi bir şey değil, çok farklı bir şey. Uzun uzun anlatmak isterdim.
Kamp yapmayı büyüten yazar çığlıkları duyuyorum sözlükte. Yapacak arkadaşlar korkmanıza gerek yok atla deve de değil. Keyfinize bakın ve cesaret edip o kampı yapın. Ben tek yaptım yapıyorum arkadaşla daha bir iyi olur ama farketmez.
Mecburen vereceğim ilandır.Ankara'da günübirlik+ chopper motorla.
Sevgili Uludağ sözlük yazarlarına ithafen, boğaza karşı kamp yapıyoruz katılmak isteyen kardeşlerimiz de davetlidir.

Katılmak isteyenler msj atabilir.

Konum için (bkz: Beykoz).
Before;

(bkz: kamp arkadaşı ilanları)

After;

(bkz: Diyaliz arkadaşı ilanları)
böbrekdaş ilanları desek daha doğru olur sanki.
Pazarlık yapalım ya da üç beş atın bari o kadar böbreğimizi koyuyoruz.
Sözlük kurallarına aykırı olacak ama,

(#43827056)

Sakarya'dan hopa'ya, izmir'den Alanya'ya kadar kamp attım. Çok şükür bir sıkıntı olmadı.

(#43827079)

Nebiyan'a, yakakent'e sor beni*.

(#43827054)

Bizi bilen bilir bilmeyen aynaya baksın.
Girdiğimiz ortam da zaten 'kadın' kardeşlerimiz için müsaitlik durumu yok imanımız gereği.

Alkol ortamından elimizi ayağımızı çekeli bir hayli oldu çok şükür kimseye de şer odaklı vesile olmam, Velhasıl alkol ortamı da olmayacak.

Gelene bütün gece semaver çayı benden daha ne yapayım*.
kız varsa gelirim yoksa kahvede 4 kişi okey oynayalım boşver kampı.
Ulan o güzelim yerlere herkes gelir

Suriye ye gelecek var mı ondan haber ver sen bana.
(bkz: sadece erkeklerin olduğu başlıklar)
Kendi başıma yapmam daha hoş olur,illa ki bi gacıya denk gelirim ve sonra olaylar gelişir...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar