Zamanında o kadar çok ezildiler ki artık basit, zararsız trafik hatalarına bile hayati hata gözüyle bakıp o şekilde davranmaya başladılar. Bu karmaşa da birkaç seneye geçer.
yakın bir zaman da halkın guruplar halinde motorcu avladığı haberleri çıkacak gibi.

ota bota vergi koyan akabe şu s2msonik şeylere de sağlam bir vergi koysa da herkez alamasa.
Bahsi geçen şahısları Arabayla bir dokundurup yerde yuvarlayinca geçecek olan modadır.
ulan tespit gibi tespit beee..

kaskının üstünde veya yanında gopro olan motor sürücüsü ibnelerin çoğu artist artık!
bak bazılarını tenzih ediyorum ama tenzih edilen kısım azınlık bunu bilin. ben sol şeritteyim, motorcu sol şerite geçmiş ve benim solumdan geçmeye uğraşıyor.. ben de farketmiyorum benim yanımda kornaya abanıyor görmüyor musun diye.

ulan pezevenk senin ne işin var sol şeridin solunda?
kuralları bilmezler, sürekli aralardan kaçayım derdinde olurlar sonra ağlaya ağlaya "araba sürücüleri bizleri fark etsin ühühühü" diye orada burada kampanya yapıp masumu oynarlar.

kardeşim sen motor kullanıyorsun, kendini arabayla bir tutuyorsun o zaman neden araba gibi davranmıyorsun? sürekli yoldaki şeridin üstünden gitmeye çalışmalar, sürekli sağa sola aniden motoru kırmalar falan. bir gün kafasında kamera olan ve o şekilde motor süren birine çarpıp haber programlarında mikrofon uzatılan kişi olmak istiyorum.

kendimi savunurken "motorcular akılllı olsun akılllıığğğğğğ" diye bağıracağım.
bitmeyen kavagalara neden olan moda türü. bir de haklıymış gibi hareket etmiyorlar mı ona hepten ayar oluyorum.
(bkz: motorcu kasklarının kurşun geçirmesi)

hani kafanızdaki o kaska bu kadar güvenmeyin diyorum.
silah çıktı mertlik bozuldu. kamera çıktı götler kalktı.
tespitin dibi olduğu gibi kısaca bahsetmekte fayda var, bu kafası kameralı tipler aynı zamanda farlarına çok güçlü flaşlar takarak sizi sürekli taciz ederler. yakında zamanda, gece yolculuğunda başıma gelmiş olup 3 aynamı da kullanmadığım için reflüje girmeye ramak kalıp 4 kişi feci bir şekilde can verebilirdik. üstelik bu tip dalga geçer gibi yanımızdan gaza yapıştırarak kaçıverdi. aynı hareketi arabalı vatandaş bu dallamalara yapsa istiklali kapatır yürüyüş yaparlardı.

zamanında taksici cinayetleri çok modaydı, sapır supur dövülen, kesilenler vardı. Halk sahip çıkmıştı. şimdi götü kolluyoruz, taksiye binmeye korkar olduk. zira en çok taciz olayları taksicilerde çıkıyor, yol kesiyor, eişinizin kardeşinizin yanında sizi dövüyor, evlerinizi dikizliyorlar.

ben de peşinen notumu gireyim, insan gibi olan esnafa boynumuz kıldan ince.

taciz tacizdir kardeşim. cezasını vereceksin.
Sürekli tahrik edip, kavgayı uzatan tipleri mevcut.
Bazı araç sürücüleri gerçekten inanılmaz sabır gösteriyor bunlara.

Birisi bana gelip "gitmiyorum, vursana hadi, haksızsın ya çekip gidersin işte, dur orada bekle" dese ve hakaretler savursa ısrarla.

Önce vururum hem ona, hem motoruna. Sonra o motoru ve kamerasını aracımla ezerim.

Sen kimsin milleti tahrik ediyorsun köpek?
Adam özür diliyor gidelim diyor. Ne özrü kabul ediyor, ne adamı bırakıyor, ne polis çağırıyor, ne kavga başlatıyor. Kamerasına şov çekiyor köpek.
Bir de biz motorcuyuz ayağını denk al diyorlar. Sanırsın devlet kurmuşlar amk. 150 ile gidip sonra milleti hatalı buluyorlar. Lan orospu çocuğu motorcu o trafikteki herkesin hayatına kastediyorsun orada. Vereceksin 10-15 yıl ceza bir daha yapabiliyorlar mı.
Şimdi bana saçmalama diyenler olacaktır. Eğer bir gün yakınlarınız ya da kendiniz böyle bir motorcu yüzünden zarar görürse belki de ölürse anlarsınız ne dediğimi