bugün

inikken 10 cm dir. kızların sizden geri durmasına çekinmesine neden olur.
(bkz: oldu o zaman biz kalkalım)
(bkz: inci sözlük yazarı)
(bkz: oturmaya mı geldik)
sahibinin beline dolayıp üzerine oturması gerekir.
Ruhsat alınması gereken penistir. Zira onunla insan öldürebilirsiniz mazallah...
(bkz: niye kalktınız oturuyoduk)
ayaklarının üstüne kalkmış penistir.
Dikkat et kalkınca üstüne oturma.
türkiye şartlarında işemekten ötesi için kullanılamayacak penistir. müslümansanız, en azından 30-35 yaşında ev bark mal mülk sahibi olursunuz. o zamandan sonra cahit sıtkı gibi "yaş otuz beş amk bu yaştan sonra evlenip ne bok yiyecem" felsefesine baglarsınız. evlenmezsiniz. osbir daha iyidir. kadınlar çok çok çok pahalıdır ve sizin herşeyiniz artık oturmuştur. bir kere o özgürlüğü değişmek zor gelir. yani 35 cm damarlı olması dahi pek bir işe yaramaz. siz kullanamadıktan sonra. bir reklam vardı, hergün bir avuç fındık iyi gelir. tabi yersen.

türk erkekleri olarak rusların yıllar önce anamızı ağlattığı felsefeyi şimdi biz onlara uygulamalıyız. soğuk denizlere çıkma politikamız olmalı. sırf hatunları için yapalım bunu. zaten su fani dünyada en fazla 50 yıl yaşayacaz bari güzel hatunlarla yaşayalım. türk kezbanı denilen canlı türünün insan ömrünü -özellikle erkek- 10-15 yıl kısalttığı isviçreli bilim adamları tarafından ispatlandı.
Konuşur yakında o.
penis değil bacaktır o. ideali benimki gibi 21 cm'dir. Evet.
Ayrı bir nüfus kağıdı çıkarılmalı.
Ooo düşman götüne. Çok pisleştim burası beni çok bozdu arkadaşlar.
26 cm ne yapılır?joan cornella kariatürünü akıllara getirir.
http://images.cdn.bigcart...000+max_w-1000/hopity.jpg
Öyle bir penis yok olsa da erkeğe zevk vermez kadinada zevk vermez zencileri zenci kadinlari içindir her çirkin hormonu kendi irkiin kadinina uyumludur bunu bilesiniz.
(bkz: hele otur bi soluklan yeğenim)
getirin de gölgesinde rakı içelim penisidir.
görsel -3

anlayan anladı *
Benim emanettir.
Sahibini sokabilir.
maaşallah. kaldırın da gölgesinde rakı içelim.
küsuratı kadar da benim var işte.
Amma da uzun penismiş. Bayıldım penisinize. Yalamak isterdim doğrusu. Allah size ve penisinize sağlık sıhhat versin..
Bacağı olmasın o?

Bi daha baksın bence.