bugün

kalite zeka kalitesi olmalı. kadın kaliteli karşı tarafta kaliteli midir ? Akılcılık ederek yakınlaşalım demiş.
ifşa edilecek bir olay yokmuş ve tan beyin söylediklerine göre kesinlikle olay montajmış.

Yiycektin karıyı işte itiraf et tan.
- you are good quality women?
+oo thnks.
- i want to know you closely.
+you want to make love to me??
Sen malzemeleri açarak instaya resim at adam yazınca auuvv bu ne lan.
ifşa olayını hiç doğru bulmuyorum. Tan gerçekten kaliteli müzikler icra eden bir şarkıcı. Severek te dinlerim. Burada kaliteli birisiyle tanışmak istemesi kadar doğal bir şey göremiyorum. Yani herkesin her fırsatta herkese yürüdüğü bir dönemde adam medenice bir teklif sunmuş, reddedilmiş, ama ısrarcı da olmamış. Ne yani adam belki aşık olmuş açılmak istemiş Olamaz mı? insan degil miyiz neticede? Sanatçılar da etten kemikten değil mi? Ben burada bir taciz göremiyorum. Kadının olayı ifşa etmesini de hiç hoş karşılaşmadım doğrusu.

Kalite severler derneği olarak tan bey'in yanındayız. Yedirmeyiz.
tan taşçı' nın "ona söyle " şarkısı geldi aklıma.
bu tan'ın yanında ayakkabı bile bağlanmaz adam yapışır arkadan valla, aman dostlar koruyun kollayın kendinizi...
ya bu mesajı tan okurda bana mesaj atarsa !
"uzaktan kaliteli görünüyorsun bir de yakından bakayım gerçekten kaliteli misin?" manasına gelir ki bu tam anlamıyla iltifat edeyim derken baltayı taşa vurmaktır. evet iltifat odun kırmaktır. baltayı oduna denk getiremezsen baltayı taşa vurursun. baltayı taşa vurduğunda anlık sesle beraber çıkan kıvılcıma çıngı denir. aynı zamanda çıngı, kulağına tokat atılan kişinin kulak içinde hissettiği acının dışavurumu, bir ifadesidir.
Tan Taşçı kim?
al işte... bir ezik pembe götlü omega erkek daha yanlış bir hareket yaparak kız düşürmeye çalışmış. ünlü de olsan pembe götlü eziklik baki kalabiliyor. bu hemcinslerim niye böyle kızlar? sizi çok iyi anlıyorum merak etmeyin.

bu arada bu taciz değildir. kız da eziktir. popülariteden yararlanıp "bakın tan bana mesaj attı" demek için mi böyle bir şey yaptı acaba? çünkü "hayır iyi akşamlar" dedikten sonra karşı taraftan bir ısrar olmamış. hangi kız bu durumda durduk yere ifşa eder ki? öyleyse bu kız da eziktir. eğer kadın "hayır iyi akşamlar" dedikten sonra hala aynı şeyi ısrar ederse bu tacize girer. siz de bilmiyorsanız bunları öğrenin artık ezik pembe götlüler, taciz, sapıklık, flört etme vs... bunlar arsındaki ayrımları bi' zahmet öğrenin.
o kadar resim paylaşıp kendisini reklam etmeseymiş . bir beğenilme arzusudur gidiyor. bu da bunun kaçınılmaz sonuçlarından biridir.
yaptığıyla kaliteli olmadığını göstermiştir.
beğenmediği için ifşa etmiş kezban. beğenseydi dibi düşerdi. sonra vay efendim başlık açılıyor kadınları neden sevmiyorsunuz.
Taciz görmesek inanacaz... özgüven eksikliğini böyle saçma sapan yollarla telafi etmeye çalışan kadınlar yüzünden bu tür olaylara duyulan hassasiyet de azalıyor. Femistler, esas düşmanlarının bu tip kadınlar olduğunu anlayana kadar oldukları yerde saymaya devam edeceklerdir.
ifşa eden ucuz kadının yaptığı fake konuşmadan alıntıdır. reklam için yapmayacakları şey yok bu kadınların amk.
ünlüler seks yapmasın, ünlülerin sevgilisi olmasın, ünlüler ölsün gebersin, ünlüler eğşenmesin, zihniyetini artık yıkmamız gerektiğini düşünüyorum.
ifşa olayı rezalet.

taciz yok, teklif var. hayır demiş kadın ve bitmiş. niye olay oldu ki?

ünlü olan adam mı, kadın mı?
kadınsa piyasasını arttırmak için ifşa etmiş, belli.
kezban danimarka da yaşasada kezban olarak kalacaktır mesajı veren olay. tan kişisi gayet medeni şekilde bir teklifte bulunmuş ama hatun ( şimdi hatun dedik diye bize de taciz suçlamasında bulunur) sırf kendi adını duyurmak için bunu ifa etmiş. asıl özel mesajın ifşası suç olmalı. taciz ile iltifatı ayırt edemeyen kadınlarla çevrili etrafımız.
(bkz: kaliteli kadınsın seni yakından yalamak istiyorum)
Haksız yere linç yiyor bu eleman. Herkesin birbirine yazdığı şeyi ünlü biri yapınca niye olay oluyor ki? acıkca niyetini dile getirmiş.

He belki direk otel ayarlarım muhabbetine girmeyebilirmiş ama en azından adam net abartılacak bir şey yok bunda.

Asıl suclu prim yapmak icin bunlari paylasan instagram kaşarlarıdır.
arada sırada tan dinlerdim amk artık onuda dinlemem ıyyy.
erkeklik gururunu ayaklar altına alan eleman.

bir kadın için deymicektir.
Kendi çapında ünlü ve kadın hayranları çok olan birisinden bunu görmek gururumu okşamadı değil. ifşa eden kaltağı da tebrik ediyorum çünkü hem reklamını yaptı hem de bana yalnız değilsin mesajını verdi.
ekşide gündem olmuş çok enteresan bir tanışma cümlesi resmen libido kokuyor.

http://www.hurriyet.com.t...ini-paylasti-40969143?p=3