bugün

çocukları doğurup doğurup sokağa atmak deyimini gerçeğe döken iğrenç yaratık. ne hale geldik lan biz? biz böyle bir millet değildik. gerçekten çok üzdü. çok!

http://www.haberturk.com/...ik-kaldirima-dustu-galeri
http://video.milliyet.com...ke-etti-4uwGo569LGyj.html

tinerci olmamış, müslüman olmuş kürtajın yasaklanması için akpye destek vermiş türbanlı kızın ve türbanlı ailesinin sokak ortasından doğurduğu bebeği götünü dönüp terketmesi durumudur.

bakamayacağı veya evlilik dışı ilişki neticesinde hamile kalan bir kadının müslüman dahi olsa neler yaptığını görmekteyiz.

evet akpliler kürtaj yasaklanmalı, yasaklansın ki sokak ortasına atın bebeklerinizi.

afferin size.

edit: bakıyorumda sözlükte izmir'e ve chpli diğer şehirlere ipe sapa gelmez iftiralar atan şakirtler bu habere hiçbir yorum yapmıyor, tek yapabildikleri eksi vermek... Olsun ben buraya yazdım sizden okudunuz herkes okudu ya yeter bana, verin eksiyi...
doğurduğu çocuğu sokağa atan kişinin islam dinine inanıyor olması.
(bkz: gerçek zaytung haberleri)
(#15742492)
insanlık dışı yaratıktır. çoğu hayvan bile böyle bir şey yapmaz.
kürtaj yaptırsaydı daha iyiydi olacağını düşündüğüm olay.bakamıyorsan at sokağa mantığıdır.cahilliktir,yobazlıktır.
toplumsal bir olayı, dine bağdaştırmak için konu başlığını buna göre yapılandırmış yazarları bize göstermiştir.
cahil cühelayı sevindiren eylem.

bir kere kim olursa olsun, müslüman, ateist, hristiyan falan o eylemin dinle imanla bir ilgisi yok. ne diyor islam doğurduğunu sokağa mı at diyor. hangi ayette, hadiste böyle bişey var sorarım size. bir kişinin yaptığı bir dangalaklığı bütüm müslümanlara mal etme dangalaklığını gösteriyorsunuz. ayıp be kardeşim.

komşusu aç iken tok yatan bizden değildir diyen bir dinimiz var ortada. komşuya bile bu kadar önem veren bir din çocuğu nasıl sokağa atın diyebilir?
(bkz: tecavüze uğrayan doğursun gerekirse devlet bakar)

çok güzel bakar artık o çocuğa devlet. bu kadın kim bilir ne durumda bıraktı çocuğunu oraya. kadına yüklenmek kolay. ben kendimi kadının yerine koyuyorum da neden bırakıyım çocuğumu oraya. hiç bir annenin vicdanı elvermez.

tecavüze uğradığına bakıyorsunuz sayın devlet büyüklerim; kadının öz be öz doğurduğu çocuğa devlet baksın yeter.
suç "annemsi" denilerek aşağılanan, yaşı henüz reşit olmamış bir kızdan önce, o kızın bebeğini doğurduktan sonra sadece karşısında dikilip bakmakla en büyük insanlık suçu işleyen anasında babasında aranması gereken haber.
tam bir yaratıktır evet. bebek doğduktan sonra büyük ihtimal göbek kordonunu eliyle kopardı ya da bebek düşerken kendi koptu. ailesiyle dönüp yere düşen şeye(!) baktılar biri bulup alsın diye ya da bakımsızlıktan ölsün diye bırakıp gittiler.

şimdi bunları yazdım ya korku filmi anlatıyorum hissine kapıldım. şu olayla insanlığın öldüğünü değil, tamamen kaybolduğunu yokolduğunu görüyoruz.
tecavüz toplumu başladı! gazetelerde!
bağcılar gibi küçük anadolu olan bir yerde gerçekleşen olay.
bağcılar, esenler akp nin en çok oy aldığı ama her türlü pisliğin olduğu yerler.
insanlar da cahil cühela. cahilliğin dip noktası hatta.
kalbinde iğne ucu kadar merhamet olan biri bunu yapmaz. altta bir delik üstte bir delik yaşayıp gidiyorlar. üstten atıp alttan çıkarıyorlar. yaşama gayeleri bu.
trajikomik bir olay.

olum o değil de o nasıl doğurmaktır lan. tövbe bismillah lök diye çıkardı resmen. çamaşırının içine mi sakladı rahminde mi taşıyor belli değil. hani çamaşırında olsa o kadar kolay çıkmaz gibime geliyor.
hani uzak falan ama bebek de normal ölçüde görünüyor. hem hani lan kordonu plasenta sıvısı..

bu terste bir işlik var..
ilginç bir olaydır. bacaklarının arasından düşüveriyor falan. lan hiç mi acı olmaz, ne biliyim bir şey olmaz..

bu olay izmirde ya da herhangi bir şehirde, başı açık bir bayan tarafından gerçekleştirilseydi taş taş üstünde bırakılmazdı. bakıyorum da yobazların sesi çıkmıyor.

zaten hep bunlar değilmidir erken yaşa evlendirilen, sonrada programlara çıkıp kocam beni dövüyor diyen, şu yaşta evlendim de şu oldu diyen, ya da koca arayan.. çoğu türbanlı değil midir müge anlının programında katil arayan ya da ölen ya da başına bir iş gelen...?
Devletin gerekirse biz bakariz lafina karsilik bakilmamasi gerektigini anladigimiz(!) bebektir. Gunahsiz masum melek annesi olacak hangi insanevladi(!) tarafindan sokaga atildiysa cahillik son raddeye gelmistir belli oluyor. Hadi buyrun simdi bakin bu gunahsiza devlet baba!
kürtaj yasağı gelirse sıkça karşılaşacağımız durumdur.
sabah sabah ekranda jülide ateş, kahvaltı sofrasında benim ağlamama sebep olmuş bebektir.
arkadaş hiç mi vicdan olmaz insanda köpek bile yavrusuna sahip çıkıyor yanına yaklaştırmıyor. sanki kıçından bok düşüyor kızın arkasına bile bakmadan gidiyor. insanlık ölmüş arkadaş.

(bkz: sıçar gibi çocuk doğurmak)
şakirtler böyle bir olayı başı açık bir kadın yapmış olsa neler demezdi değil mi? bunun kapalı olmak ya da müslümanlıkla alakası yok aslında.

bunun müslüman olmuşsun, hristiyan olmuşsun, başın açık olmuş, kara çarşaflı olmuşsun...bunlarla alakası yok, bu tamamen (bkz: insan) olmak ile alakalı. tabi insanlık dil,din,cinsiyete göre belirlenen bir durum değil.

hadi kız küçük , (16 yaşında ama cinselliği 15 li yaşlarda yaşayacak kadar birşeyler bilen biri) aklı ermedi, cahillik etti, çocuğu bıraktı sokakta. (ama cinsellik yaşadı kötü oo kaka falan demiyorum, kişi kendinden sorumlu naparsa yapsın umrumda değil.)
kız küçük yaptı bir cahillik peki ya anne babası? millet duyar komşulara ne deriz tasası ile mi hareket ettiler yoksa şok anı ile mi bırakıp gittiler bu dünyada daha 1-2 kez nefes alabilen bebeği?

eğer milllet ne der telaşı ile kaçtılarsa bak şimdi ne oldu, bütün tv kanallarında gazetelerde çıktın? ozaman ohh iyi oldu be abicim, sen daha ilk kez nefes alan bebeği kaldırama bırakıp gidiyorsan ben sana insan demem, ister kapalı ol, ister hacıya git, ister imam ol, umrumda olmaz, anasına bacısına küfürederim.nasıl bir insanlıktır bu? ya o küçük cocuk o bebeği görmeseydi? ya köpek falan o çocuğu parçalasaydı? nasıl bir durumdur bu?

bunu yaptıysan, sen müslüman olsan ne yazar olmasan ne yazar? iste başını ört, ister çıplak gez, bunu yapacak kadar şerefsizsen zaten senin yatacak yerin yok...
işin sosyolojik boyutu zaten malum. Takıldığım nokta lan yolda giderken cüzdan düşürür gibi çocuk nasıl düşer, hala şaşkınım.
heyt beeee! bir tabu daha güvenlik kameraları sayesinde yıkıldı. teknoloji, sen ne menem bir şeysin ki zaten var olan ama konuşulmayan şeyleri bize konuşturma yetisi veriyorsun.

türkiye sınırları içerisinde bu şekilde doğan çocukların istatistik rakamlarına bakarsanız, aslında toplumca dokuz doğurduğumuzu açık bir şekilde görürsünüz. şimdi tutup da 17 yaşındaki sabi sübyanın müslümanlığını sorgulayacağımıza, bu kızı bu şekilde müslüman yapanları irdeleyelimde belki bir yaralı parmağa işemiş oluruz.

bu bebeğin kaldırama düşürmeden neler yapsaydık da, dünyaya ilk geldiği anda teninde soğuk bir beton hissetmeyeydi. bu arada babası diye iddia edilen adam 17 yaşında!

eğer ki bu kızımız aile de iyi bir eğitim alabilseydi, kaldı ki bu kızımız ailede alınan eğitim şöyle kenarda dursun, bunun babası bir kere bile kızım dememiştir.

eğer ki bu kızımız okulda iyi bir eğitim alsaydı yine 16 yaşında hamile kalmazdı. okulda iyi bir eğitim alabilmesi için de en başta iyi bir eğitim sistemi olmalı ya, o kısım zaten kronik!

eğer ki kızımıza seksin bir tabu olduğunu değil de, bilinmesi gereken bir şey olduğu öğretilseydi, yine bu durum meydana gelmezdi. hemen öyle lapin gibi zıplama ağzını burnunu dağıtırım. 16 yaşındaki bir kızın seksi bilmesi demek, korunmayı bilerek sabah akşam güvenli seks yapması anlamına gelmez. seks teorik olarak da öğretilebilir.

ama biz eğitimini veremediğimiz, konuşmaya utandığımız her şey için bir yasak getirdiğimizden dolayı, bu ve bunun gibi olayları duymaya, görmeye mahkumuz.

böyle olayları görmek istemiyorsak, çocuklara seksi anlatacaksın arkadaş. yozlaşmak istemiyorsan, bunun için uygun olan yaşı da söyleyeceksin. müslümanlığın gerekliliğini de savunuyorsan, o zaman da evlilik dışı seksin günah olduğunu anlatacaksın. yoksa her sikin başına bir polis, her bir kıza da bekaret kemeri vursan bu olayları sike sike göreceksin.
tecavüz edilen kız çocuğunun sokakta doğurmasıdır.

9 aydır kızlarının hamile olduğunu anlayamayan, salak ana-babaya yuh olsundur!

bir yuh da;
topluma, doğruyu-yanlışı,
faydalıyı-zararlıyı,
insana saygıyı,
gerçekleri öğreteceği yerde,
kuran kurslarında, medya'da, internet'te, camilerde
saçmalıklarla, hurafelerle, masallarla; korkutarak-ödüller vaad ederek,
hedef düşmanlar yaratarak,
din propagandası yapan,
cahil halkı daha da cahilleştiren,
insanlara imanı kucaklatarak beyinleri terkettiren yetkilileredir.

bu çocuğa tecavüz eden de % yüz müslümandır!

'' dindar nesil'' isteyenlere kapak olsundur!
muhtemelen çocuğunu başka bir müslümana emanet etmek ," camiye iyi niyetli insanlar geliyordur belki biri alır yavruma bakar ben gidip azcık almanyada para kazanıp geleyim sonra çocuğumu bulurum bir şekilde kazandığım parayla ölene dek mutlu mesut yaşarız" düşüncesiyle, cami avlusuna piknik sepeti içine battaniyeye sarılmış çocuğunu bırakan vicdansız annedir.
kürtajın yasak olmadığı bir zamanda olmuş olaydır.