bugün

Kahvenin tadını almaktır.
kahveden tat alma konusunda fevkaladenin fevkine ulaşmaktır.
gerçek anlamda kahve içmektir.
Geceleğin adamın amına koyan eylem.
bir de filtre kahve olursa tam da istenilendir, ofis için bir nevi dopingtir, hem tok tutar, formunuzu korumanızı sağlar hem de zinde hissettirir.
(bkz: alternatif intihar yöntemleri)
uzun vadede kahve tiryakiliginin farkina bile varmadan getirdigi sonuctur..farkina varma ani cok enteresandir. soyleki eski ve cok kazik atmis sevgilinin ismarlamak zorunda kaldigi kahveden bir yudum aldiktan sonra kusacakmis gibi olmak ve icinden sadece "ben artik kahveyi sutsuz ve sekersiz iciyorum" demekle yetinmekdir. bu basligin altina da yazilabilecek sacma sapan bir anidir.kime neyse artik..cok doluyu. be sozluk...
zift içmektir.
uzun vadede kahve tiryakiliginin farkina bile varmadan getirdigi sonuctur..farkina varma ani cok enteresandir. soyleki eski ve cok kazik atmis sevgilinin ismarlamak zorunda kaldigi kahveden bir yudum aldiktan sonra kusacakmis gibi olmak ve icinden sadece "ben artik kahveyi sutsuz ve sekersiz iciyorum" demekle yetinmekdir. bu basligin altina da yazilabilecek sacma sapan bir anidir.kime neyse artik..cok doluyu. be sozluk...
Kahveye alışamayan insanların eylemlerini yapmamak...
sabah uyanmak için yapılabilecek etkili bir harekettir.
kalabalıkla arası iyi olmayan kahvedir.
en güzel kahve tüketim yoludur. ayrıca dün itibariyle yanında sigara da yakmıyoruz.
uyanmak isteyen kisinin yaptigidir.
artiz liktir. çok acı olduğundan bir yudumuna bile katlanamaz iken, karşımdaki ya çok iyi rol yapıyor ya da cidden o kahveden zevk alıyor. çözemedim.
fakülte zamanımda aritmi olmama sebep olan bağımlılık modu. haftada 200 gr. nescafe gold ekonomik boy kahve tükettiğim bir zamandı. kahveye ve sigaraya fazlaca paralar harcamıştım ... Ortalama Fiyatlar merak edenler için.
http://www.markettenekada...onomik+Paket+200+gr..html
içerken çok zevk alıyormuş taklidi yapmaktır. o keyif alma numaralarını yemezler. hepimiz insanız sonuçta. tamam anladık her insanın damak zevki ayrıdır ama o kadar da değil.
kahveyi kahve gibi içmektir.
bi çayı şekersiz içmek değildir.
bağımlıların tükettiği tarz kahvedir. pek keyif vermez ancak onu seven için tapılacak güzellikteki lezzettir.
starbucks kahve isimlerini bilmeyenlere çağdışı gibi bakılmasının bir başka türüdür.
çokta güzeldir. en basitinden kahveye şeker nedir lan? diye sorarım size.
Kahvenin hakiki tadina mahzar olandir.
kahvenin tadına varmaktır, 0 kaloridir, süt gaz veya şişkinlik yapar, şeker ve krema da kimyasallar vardır kanser yapar, sinirliyken iyi gider.
Daha çok zevk verir insana. Aslında garip bir duygudur. Gerçekten de gerçek kahve içiyormuş gibi...