bugün

aşırı manasız bulduğum olay.

bulunduğum herhangi bir ortamda kahveler güzel güzel içildikten sonra eee hadi fal deyip çat çat fincan kapatan tiplere aşırı gıcığım. hayır yarım saat boyunca kahve telvesinin dağılımından hayat hakkında anlam çıkartmaya çalışmak nedir ya. masadaki muhabbetin de içine ediliyor resmen. ay bir de fincanın fotoğrafını çekip saçma sapan uygulamalardan fal bekleyenler zaten apayrı bir vaka. akıl fikir diliyorum ne diyebilirim ki.
şu tarot ve adını daha bilmediğim bir sürü fal gibi saçma ve anlamsız olan faldır.
buna baktıranların da bununla ilgilenen insanların da çok boş olduklarını düşünüyorum.
gerçekliğine veya orada şekil almış şeylerin ileride karşıma çıkacağına hiç inanmadım inanmamaya da devam edeceğim.
Güzel bakabilen yazar varsa bir iki foto gönderelim de umut verici şeyler söylese diye düşündüğüm fal çeşidi.
Basur olan temel herkesten tavsiyeler alıyormuş.

fakat bir türlü geçmiyormuş.

Sonunda dursun'a sormuş bu nasıl geçer diye.

Dursun kuru kahve süreceksin temel demiş.

hemen kurutur, rahatlarsın.

akşam eve giden temel kuru kahveyi dübürüne sürer bolca.

sabah kalktığında geçmediğini, hatta daha da fazla kanadığını görür ve apar topar hastaneye gider.

Hastanede doktor aç bakalım der.

doktor bir kaç dakika bakar temelin makata..

temelde merak eder sorar, doktor bey ne görüyorsunuz?

Doktor cevap verir: Senin göte 3 vakte kısmet görüyorum
türk kahvesinin telvesiyle, bardak ters kapatılarak bakılan, geçmiş ve gelecek hakkında spoiler vererek gerçekleştirilen eylemdir.

aynı zamanda çok iyi baktığım, insanların baktırmaktan korktuğu ve benim de bakmaktan çekindiğim fal çeşididir.
öyle üç harfli sekiz cinli bir adam da değilim ama bugüne kadar baktığım insanlar resmen şok olmuş durumda..
hislerimin, ufacık bir bardakta gördüklerimin, gördüklerimi yorumlayabildiklerimin yine beni boşa çıkarmadığı kahve çeşididir. (#42117164)

güzel şeyler yorumlayabildikten sonra gelen "bak çıktı, teşekkür ederim." mesajları beni çok mutlu etse de, kötü şeylerin de yorumlanabildiği aşikârdır.

lütfen, birilerine fal baktırdığınız vakit iyisiyle kötüsüyle "alt tarafı bir fal işte" diyebilmeyi kendinize adapte edin. iyi çıkan falların sizi rahatlatmasına, kötü çıkanların ise sizi yormasına müsade etmeyin.

afiyet olsun.
görsel

Bugün havamdayım arkadaşlar.
Bilenler bilir, fal bakma olayım iyidir.

Gün içinde 7 kişiye fal bakacağım, toplaşın.
Haliniz neyse, falınız o olsun.

Not:
Medyum değilim, hissiyat ve okuyuşum kuvvetli *
görsel
Bir kahve içtik, resmen this is sparta görüntüsü ortaya çıktı. Üç kişi var En sağda ki kişi önüne geleni tekmeliyor kuyuya.
Kahve falı değil ama bir süredir her türlü doğum haritası, sinastri, solar return yorumlamaya başladım yakın çevreme. Dediklerim çıkınca ve "ohaa nasıl bildin" tepkileri almaya başladıkça üstüne biraz daha düşmeye başladım. Geçen gün bir arkadaşıma yengeç burcundaki tutulmada kendine iyi bak, dikkat et dedim dinlemedi birkaç gündür hasta yatıyor ashjdhk. Ben bunu iyice geliştireyim ücretli bakayım en iyisi xd.
Bacım attığın açı çok dandik ama,arasında kaldığın iki erkeğin birbiri ile uzlaşacağı görünüyor.
(img:#2051153)
gelin olmus gidiyorsun trex e biniyorsun.

evlerden uzak aq.
Kahve telvesi ne bakıp element uydurmak.
insanın belirsizliğe tahammül edemeyişinden dolayı ortaya çıkmış bir "ihtiyaç" diyelim. insanoğlu içinde bulunduğu tehlikelerle yüzleşmemek için gelecekte onu nelerin beklediğine dikkatini yönlendirmek ister. Bir nevi sorunlardan kaçma yöntemidir.
görsel

Bu bir çukur arkadaşlar.
Saçma bulduğum durumdur fakat babam bakan biri olduğu için şunu rahatlıkla söyleyebilirim adamın ne dediği varsa çıkıyor. Hayretler içerisindeyim.
"fala inanma, falsız kalma" diyen büyüklerimizi şimdi sorgu sual mi edelim durduk yere?
Çok iyi bakıyordum ve söylediğim her şey çıkıyordu ve tüm bu olanlar beni çok korkutuyordu. Çok etkilenmeye başladım. Aklıma korkunç şeyler geliyordu; bu tarz şeylerle uğraşanlara cin musallat olur, gibi. Zaten herkes "kızım sen cinlisin" diyerek de beni yeterince korkutuyordu. Senelerdir bıraktım ancak biliyorum ki yarın baksam yine aynı şekilde bakarım. Çünkü bu sanki bir yetenek. Babaannem ölmeden iki gün önce ona ve arkadaşına fal bakmıştım mesela çok enteresandı gördüklerim. Bir de yazayım şekil falan hikaye kalp gözünüzle görürsünüz. inanmayın burada şu var orada bu var diyenlere. Fala da inanmayın da. Benim gibi cinli bulursanız günahı boynunuza baktırın.
kahve de içmem, fal da baktırmam.
zaman kaybıdır benim için.
ben Real olaylara tavır alırım.
bunu kim bulduysa baya bi insanı kekledi söyleyeyim:)
Kuşkusuz bir kere falımda o anda fal baktırıyor olduğum çıkmıştı. O günden beri inanırım.
neye benzediğini hiç söylemiyeyim... durduk yere çaylak yapmasınlar.
Ay biri lütfen bakabilir mi.
bedavaysa iidir. beni yüceltirse daha da iidir.
Ben bir sözlük erkeğine baktırmıştım.
Sana kabaran bir şey var dedi şerefsiZ.
Ben baktım üç vakte kadar havalar soğuyacakmış. Fincanda öyle çıktı.