bugün

günün ilk saatlerinde sersemliğe neden olabilecek durumdur.
belli bir süre sonra baş ağrısına sebebiyet verir.
pazar günleri dışında katıldığım durum. ama aileyle yapılan güzel ve uzun bir pazar kahvaltısının yerini hiçbir şey tutamaz.
sadece kahvaltı yapmamak değil geç kahvaltı yapmak uzun süre aç olan bünyenin aldığı ilk besini hemen yağa çevirmesiyle zaman içinde kilo almaya sebep olacak durumdur.
çalışmalara konsantre olamamaya ve geç dönemde kilo almaya neden olan eylemdir.
kahvaltının zihinsel ve fiziksel performans üzerinde önemli oranda etkisi olduğunu ortaya koyan yüzlerce araştırmanın ardından bu öğünü atlamanın ölümcül kalp hastalıklarına yol açtığı da ispatlandı.
ağız kokusunun birinci dereceden sorumlusudur.
Evde yalnizsaniz yetismeniz gereken bir programiniz yoksa biraz da gec uyanmissaniz iyice acikayim da ogle yemegini saglam yerim artik diye dusunup kahvaltiyi ihmal edersiniz. Hatta o gun ilk yediginiz yemek hamburger olabilir.
kilo almanın en önemli nedenlerindendir.
düzensiz bir çalışma hayatınız varsa kahvaltı alışkanlığınız olmaz ve günün her saatinde beslenebilir duruma gelirsiniz. sonrasında ya halsiz kalır bi yerde bayılıp kalır ya da bünye sallamaz ve yemek yemeniz gerektiğini bile hatırlamazsınız. yine de alışmak lazım.
öğrencilerin alışkın olduğu hadisedir.
Kilo almanın en önemli nedenidir , sağlıklı bir gün sağlıklı bir kahvaltıdan geçer , yapılan en büyük hatalardan biridir . Ve Ağız kokusunun nedenidir .
biraz daha fazla uyumak için yapılan eylemdir. saat sekizde iş yerinde olması gereken bünye saat 6 30 da kalkıp kahvaltı yapacağına saat 7 de kalkıp giyinip evden çıkar. böylece yarım saat daha fazla uyumuş olur.
gece çalışanların bünyeyi bozması sonucu unutulur, biter gider,
ve
pazar gününün aslında kahvaltı ile eş anlamlı olmasından dolayı
kendisini unutturmayan eylemdir,
kahvaltı yapmamak sağlıksızdır cümleleri beyninize tecavuz ederken
yav he he sağlıksız diye karşı tarafı susturma çabaları da
kaba bir hareket olarak görülebilir.
bu kötü alışkanlığı devam ettirmek ilerleyen zamanlarda göbek sarkmalarına falan bile sebep oluyormuş.

(bkz: kızmayın sağlığınız için paylaştım)
(bkz: bundan sonra kahvaltı yapılacak)
beynin çalışmamasına sebep olur.
güne 1-0 yenik başlamaktır.
Güne kötü başlamaktır. Adam gibi kahvaltı şart.
alışkanlık olduysa kötü günün en önemli anıdır kahvaltı.
intermittent fasting yapılıyor olabilir.
hiç sevmediğim öğün. uyumak daha kıymetli geliyor. hiç kahvaltının mutlulukla bir bağı var zırvalarına girmeyin. uyumak kadar şahane bir an yoktur en azından benim için. teşekkürler.
Üzünçlü bir durumdur. Çok acıkmadığımı düşünmüştüm ama Az önce 237 derece kaynar suylan banyo yaptığım için hoş sonuçları olmadı kim bana kafaltı hazırlar arkadaşlar bayılcam.