bugün

Dört duvar arasında grup yapmıyorlardır arkadaşlar, o ergence hayallerinizden arının.

Kadın arkadaşlarımdan çok erkek arkadaşlarımla gezip tozmayı seviyorum. Rahatlar bi kere, kasmıyorlar, muhabbetleri de sarıyor, biri arabayı sürer biri sipariş verir biri bi şarkı patlatır, değmeyin keyfimize.
2 tanesi de yoldadır belki. Size ne imq? Evet.
Yer içer şıçar
Hesabı erkeklere yıkar

Ohh ne istanbul bee.
ortam olarak biz böceklerin arasında illa bir çiçek oluyor. piknikte, yemekte felan yav nedesem hangi kız gelse kakır kakır gülüyor. tabi erkekler olarak kötü bir niyetimiz yok sadece arkadaşımız. ortam olarak kızlarla yapmacık oturup sahte sohbet edip arkasından lafını ettirmesinden iyidir. kaliteli eğlenci iyi vakit geçirmesi iyi birşey.

sohbetim acayip sarar benim kasiyer olsun, tezgahtar felan iki saat çene yav ayıp olmasın diye gidemiyorum rehin alıyorlar.

ama bazen bizim konuştuklarımızı anlamayıp japon balığı gibi boş boş bakması beni üzüyor hemen onunda ilgisini çeken konulara sohbeti çeviriyorum.

şahsen çok erkek arkadaşı olup, birde aşırı samimi , el şakası yapan kızlarla sevgili olmam. buarada erkekler olarak ezik değil alfayız napalım kız a sen gelmemi diyelim dışlayalım mı ? kız arkadaş iyidir ya işe de yarıyorlar çay, kahve , yemek, bulaşık, temizlik felan. bazı asalak tipler var hiç bir şeye yaramayıp birde kahvedeki yancılar gibi hesabı kabartıp cebinde akrep olanlar selamı sabahı keserim.
Eve de o dört erkekle gidecektir.

Sonrası:

görsel

Bol bol beta-karoten!
o kız için erkeklerin hepsi *arkadaşı*dır.
hatta *ayh ben kadınlarla hiç anlaşamıyorum, bütün arkadaşlarım erkek* der.
Hayatında ve cevresinde fazlasıyla erkek olan kizdan umudu kesin olmaz o iş. Özellikle sevgili olaylarına hiç girmeyin. Sürekli erkekler ile vakit geçirip sohbet muhabbet edip dışarılarda gezip tozup samimî olan el vücut teması bol olan onların evine dahi giden kızlarla olmaz asla. Bunları bildiğiniz halde sürdürmeye çalışmak adamı çok yorar kıskanırsın aklın sürekli onda kalır yetiremezsin kendine. Bunları düşünüp çıldıracağına yalnız geber daha iyi.
genelde bu 4 erkek eziktir ve hepsi kıza aşıktır. kızda bu erkeklerin yanında kendisini tanrıça gibi görüp bunları bir güzel kullanır.
işini garantiye alan kızdır. hesap geldiğinde diyorum. hadi 2 tanesi cimri olsa elleri ceplerine gitmese diğer 2 sinden 1 veya 2 si birden hesabı ödemek için atılırlar ileri. aklı varsa 1 aylık tatlı ve kahveyi devenin suyu stoklaması gibi stoklar o masada.
neden bu dert oluyor. burada algı kastma gereği duyuyorsun?

bence bu daha büyük bir soru.

hem çözersen benim sorduğum soruyu kendini geliştirmiş olursun.
Bu kizlarin neden bu kadar erkekle oturma ihtiyaci hissettigini ve bu muhabbetten nasil bir keyif aldigini hicbir zaman anlamadım. Erkek oldugum halde erkek muhabbetine tahammul edemiyorum bu kizlar bunlarla kahkahalara boguluyor aq sorsan kizlarla anlasamiyordur erkekler daha samimidir yersen ahahaa. Bunlar sevgili falan olunmaz aq .