bugün

arkadaş grubu zoruyla gideceğiz. inşallah iyidir.
ne zamandır sinemaya gitmiyordum. kısmet bu filmeymiş. aslında sevgili adayı için gidiyorum filme. orası ayrı.
her ne kadar sinemaya gitmeyi boşa masraf olarak görsem de kafalar ekibinin yaptığı bir filmi görmek isterim. sırf onlar yaptı diye gitmeyi planlıyorum.
son zamanlarda sinemalar iyi yerli film kıtlığı çekiyordu. bu kıtlığa iyi gelecek.
kafaları severim. ama fenomenlerin sinemada çakıldıkları çok olmuştur. bakalım bunlar ne yapmış merakıyla gideceğim.
sinema filmi eğlenmek için izlenir. bu adamlar da eğlendirme işini başarmışlar. şahsım için kafi.
kimsenin ne dediğine bakmadan, önyargısız gidin filme. pişman olmayacaksınız. hele ki ustalar döktürmüşler resmen.
eleştirenler titanik mi bekliyordu anlamıyorum. adamlar eğlencelik iş yapmışlar işte. al çerezini izle.
başrollerden çok yan rollerdeki üstadların ilgi çektiği film. metin akpınar her zamanki gibi çok iyiydi.
konusu gayet eğlenceli. yer yer güldürüp yer yer hüzünlendirebiliyor. bunu yapmak kolay değil.
biraderin kafalar hayranlığı dolayısıyla gittik. gerçi ben de beğendim, fena değildi. gençlerin beğenisine gayet uygun çekilmiş film.
Bot hesaplarla güzel reklam yapan film.

Ulan 8 yıldır Sözlükteyim benim nickaltıma bu kadar entri girilmedi be. Neyse parası verelim bot hesaplar bizi de övsün.
gidip izleme isteği olan biri olsa bile şu botları gördükten sonra izleme isteği kaçar. kadro açısından iyi olabilir ama ne iyi kadrolarla ne kötü filmler de çekildi. ki bu tip youtube kanallarının çektiği filmlerde pek iyi olmuyor.

ayrıca sözlükte yetkililer modlar ne işe yarıyor ben asıl bunu sormak istiyorum.
kafalar yaptıysa izlenir. adamların her işleri komik ve eğlenceli. eminim filmde de böyledir.
fenomen sineması diye bir şey oluştu. şimdiye kadarkilerin de en iyisi bu.
çitayı epey yükseltmişler. bundan sonraki filmde de daha iyisini bekliyoruz.
kafalar ekibinin youtube ve vine videolarından çok daha iyi olmuş bence.
sosyal medyada kafalar'ın tek rakibi yine kendileri. efsane bir film olmuş. izlemeyen çok şey kaybeder.
ekşi sözlükte yerin dibine sokulmuş film. bir kaç entry paylaşacağım müsadenizle. adamlar diyor ki;

--1--
filme kardesim zoruyla gittim. zaten beklentim kotuydu ancak film cok kotu cikti. sinema adina gitsek de izlesek diyebileceginiz bir sey yok. tamamiyle kitlesinden para kazanma amaciyla yapilmis. salon doluydu ve gelenlerin %80’i 15 yas ve altiydi. adamlarin kitlesi de onlara para kazandiranlar da bu 10-15 yasindaki cocuklar. sasirmadim o yuzden. ayrica oyuncu degilsiniz anliyorum da flash tv oyunculugunu da gecmissiniz.

gidecek olanlara uyarim salon coluk cocuk kaynayacak ona gore gidin.

ulker reklam filmi yapmis kisacasi.

--1--

--2--
abi filimi maddi beklenti için yapmadıysanız koyun youtubea ileri sara sara izleyelim.iki saniyede bitsin filim
--2--

--3--
linç vs falan etmeden ön yargılarımı bırakıp filmi izledim evet izledim sırf belki buraya girer gençlerle ilgili güzel birşeyler yazarım diye ama yok abi olmamış izlenmezmiş , youtubeda kışkırtma çekmeye benzemiyor film yapmak
--3--

ekşi sözlükte aşağı yukarı 125-130 arası youm yapılmış ve toplasan 2-3 tanesi olumlu. varın gerisini siz düşünün.
müzikleri de senaryosu da çok iyi. filmde yer alan ustalar da filmin kalitesini arttırıyor. ne zamandır bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum.
komedi zor bir iş. insanları güldürmek ayrı bir yetenek ister. kafalar ekibi sosyal medyada yaptıkları gibi sinemada da bunu yapmayı başarmışlar.
ben de kardeşim zoruyla gittim. evet, kitle biraz genç. ancak adam gibi bir sinemada izlerseniz gencolar sizi rahatsız etmez. çok fazla güldükleri ve birbirlerine film boyu yorum yaptıkları da gerçek ama.
ekşici enteller beğenmedilerse kesin güzeldir.
Bomboş bir film.
Paranıza yazık.

Not: bu entry silinmesi kaydıyla satılıktır. Reklamını yapanlara duyurulur.
ekşide ya da uluda okuduklarınıza bakmayın. gidip izleyin. öyle beğenip beğenmeyin.