Travestiler için yürüyüş yap komunist geçin ramazanda mukabeleye katıl ne güzel parti her daldan çalıyor anasını satıyım.
Foşik tece.
Halklarin kardeşligı
Biji apo. Vsvs.
barış diye diye bıkmayıp hendek kazılmasını alttan alttan savunan bomba yüklü kamyonların da onların olması sebebiyle kesinlikle zırva bir partidir.
Jin jiyan azadi.
Barış isterler. isterken ellerinde silah, yüzlerinde peçe olanlarıda vardır. nasıl bir ironidir anlamadımki hacı.
''bizler barışı canı gönülden istiyoruz ve ayrıştırılmaya ihtiyacımız yok.''

lmfao.
pkk'nın sivilleri katiyyan öldürmek istemeyeceği minvalinde meyyalinde saçmalıklardır.

aaaaaa... pkk bir briç kulübü olduğu için nasıl sivil öldürebilir rkdşlr dğl mi ?
her muhalifin sözüne "zırva" olarak bakmak. insan neden bir şeyi on yıllarca dillendirir acaba?
Tatlı su hümanistlerinin sacmaliklaridir.

Sinirlendim daha yaşamadan, boş verin yazmiyorum.
en komiği
"peygamberimiz yaşasaydı hdpye oy verirdi. "
Holkloron boroso.

Siz de halkmısınız be amk teröristleri.
foşik tece.
"Biz terörist değiliz."
"Sizin de ananız bacınız yok mu?"
"Halkımız aç!!!"
"Elektrik kaçırmayalım da eşek eşeği ahırda sikemesin mi!!??"
"Kadın haklarına hem önem veririz hem de ensest ve tecavüzü yaparız."
"Kahrolsun faşizm!!!"

Yaaaa hahaha ben taşak geçmekten yoruldum bunlar zırvalamaktan yorulmadı.
bele: (bkz: hdpkk)

görsel
Isidi kınıyoruz. PKK aferin.
hdp'nin muhalefetteki bi siyasi parti olmasıyla ilgisi olmayan söz ve söylemlerdir.

bunların gözü nisbi iktidar mücadelesinden başka bir şey görmediği için insanların canı yanmış, yanmamış umurlarında değil.

canlı bombaya bahar geldi erteleyemezsiniz başlığı çeken gazetelerine tek kelime edemiyorlar. buna laf gelince biz muhalifiz diye mi böyle oluyor ühü ühü. maşallah nasıl muhalefetmiş bu yea ?
hdplilerin kafa sikmeyen sözü varmı ki yav.
çok olandır.
"kürtlerin 5 bin yıllık tarihi..."
Bizi ezdiler
Haklarımızı yediler.
çoktur. say say bitmez. zırvalıkta 1 numaralar. tek bir numaralı oldukları konuda o.
Bütün söylemleri kafa siker.
hdp'lileri sohbet edilebilecek yaratıklar olarak gören yazar kavramı. bu hainlerle sohbet mi edilir?
halklar.
döwrim.
özgürlüx.
özyönetim.

ayrıca falan falan gazetecidir.( terör örgütü propagandası yapıp hapse atıldıysa)

mezopotemya.
medya.

inodina boriş, inodina kordeşlık.

daha çokça olan zırvalardır.

bakın samimi söylüyorum bir çok hedapeli ile siyasi münazaraya girmişliğim vardır. inanın değmiyor, zaman kaybı. karşı tarafın kan beyin bariyeri sorduğunuz soruları almayıp kendi bildiğini tekrarlıyor. genelde göt olup soruyu çarpıtıyorlar.
görsel
barış. uyuşturucu, silah, insan, organ ticareti yap sonra de ki barış.