tamamen organik bir enerji kaynağı ile üretilen enerjidir. icat olunması halinde dedikodu yapmakta olan bir grup bayana takılırsa rahatlıkla istanbul'un bir günlük elektrik ihtiyacı karşılanacaktır.
eğer kadının düzenli bir cinsel hayatı yoksa, ülke sefaletten kurtulur.
aman duymasın da, bizim mahallenin bir fadime teyzesi var, kulaklara şenlik.
eğer bu proje hayata geçirilebilirse, sadece fadime teyze'den elde edilen enerji
tüm ülkeye yeter. hatta bir kaç ülkeye de ihraç edilebilir.
zihni sinir procelerinden biri galiba.
amerika kadınları toplatmaya başlar. kadın savaşları (bkz: enerji savaşları)
bir kadından en güzel yararlanma yöntemlerinden biri. ayştaynvari bir zeka ürünü, süper fikir.
(bkz: einstein was here)
aygıta gerek yoktur. çeneye bobin teli sarılır ve boyuna kanca şeklinde bir mıknatıs bağlanır. yani maliyeti taş çatlasa üç bilemedin dört liraya bedava ortalama 3 voltluk elektrik üretirsin. buna indüksiyon akımı denir.

peki 3 voltla ne mi yapılır? mp3 dinlenir, sıcak yaz günleri küçük bir vantilatör çalıştırılabilir yada geceleyin size araba yada uçak çarpmasın diye tepenizdeki led ışıklar yakılabilir. bence gayet iyi fikir.
iki sene önce yasalaşan 500 kw kadar vatandaşlar kendi enerjisini üretebilir yasasına takılacak olan elektrik üretme çeşidi olacaktır.

üretilebilen elektrik 500 kw' tı geçecek olduğundan devlet size yüksek maliyetli bir ceza ödetecektir.
(bkz: 100 yılın icatları)
elektrik alamadım sorununu tarihe gömecek buluştur.
erkeklerinkine yetişemez fekat sonuçta bedava elektriktir. hayır denmez.
boş konuşan kadınlar için mümkün olmayandır.

özet: üretemezsin yani.
bu harika fikiri buraya yazmak yanlış olmuş. şimdi bu teoriyi pratiğe dökmeye çalışacak insanlar olacak. (zengin olacağım)
doğal kaynaklardan yararlanmaktır.
-ben oral seks seviyorum.
+hocam dikkat et çarpmasın.
hidroelektrik santralı kurmak yerine hükümetin, kadınları "gün" yapmaya teşvik etmesine sebep olacak durum.
büyük ihtimalle kadının ağzı fazla in kalk ve dairesel hareketler yapacak en sonunda da alet buna dayanamayarak bozulacaktır.
(bkz: hareket ettikce sarj olan saati sag kola takmak).
kadının kabulü dışında gerçekleşirse sadistliktir. her şekildeyse tuhaf ve düşündürücüdür.
paratoner dibine depo koyup, şimşek yıldırım enerjisini depolamaktan daha kolay ve verimli olacağı kesin fikir..
Mùkemmel fikir.. Kesinlikle patenti alhnması gerekir...
son zamanların en mükemmel buluşu olabilecek icattır. mucidini alnından öpüyorum.
fazla enerji üretildiği için bazı kadın santralleri birdaha açılmamak üzere kapatıldı.
başka hiçbir enerjiye gerek yok. bizim evdeki tek başına dünyaya yeter. *