bugün

ozkutle=kutle\hacimdir.
(bkz: ne kadar konu ile alakadarim)

size ne
(bkz: iğrençsiniz ibneler).
boşalıyorsa olmuştur.
keşkül gibi titreyip aniden gevşemesinden anlaşılacak durumdur.
önemli olan sahada ayak basmadık yer bırakmamaktır bence. futbol güzel olursa seyir zevki verirse golsüz beraberlik de olsa seyirci maçtan mutlu ayrılır.

sonuç isteyenler de oldu olacak sensörlü yatak satın alsın titreşim ölçsün, desibel saysın. te allahım ya.
kendini seks uzmanı zanneden kezbanların entrylere atar yapmaya çalıştığı yoldur.

ücretsiz eskortluk yapınca kendini zevk ustası mı sandın kezo.
yerleri kokluyorsa olmuştur.
Vajinal kasılmalarmış falan filan size ne yahu. Karşınızdaki kadın düşünür o kadarını. Göreviniz bu mu? Başlığa yazanların, lookin dışında, çoğu da erkek. Fizyoloji bilgisi hiç yok, yaşamamış veya yaşadığını iddia edenlerden hikaye gibi dinleyip dışarıda anlatıyorsunuz.

Horoz gibi olun, kendi işinize kendi eğlencenize bakın. Benden söylemesi.
inilti sesleri geliyorsa olmuştur. evet.
sonrasindaki mutlulugundan... orgazmin taklidi olur belki bunu anlama kisminda yaniliyor olabilirsiniz. belki bir ses inilti falan ... neyse... bu konuda partnerinizi asla taniyamayacak olabilirsiniz ama diger her yonden tanidiginiz partnerinizle yaptiginiz seks sonrasi tepkilerini suzebilirsiniz
zaten yillardir taniyorsunuzdur ve gozundeki isiktan mutlu oldugunu anlarsiniz. orgazm ise mutludur ve gozler yalan soylemez derler ya mutluluğu yansitmasindan anlarsiniz.
Siddetli kasilmalar yasar.
"vardın mı?" diye sorun. vardıysa orgazm olmuştur.
Ahlaksızca bir konu hakkında teknikler. Ya abicim minibüsteyiz teyzeler yazıları okuyor utanıyorum.
beyler size bi tüyo daha;
siz boşaldıktan sonra, partneriniz tekrar uyarmaya çalışıyorsa, görev başarısız demektir.
sorun bence cevap verir.
Sözlükte harbiden şaka olsun diye mi açıldı bu başlık?

Yoksa harbiden hepinizin çükleri 31 çekmekten başka bir sike yaramıyor mu?

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
Oh oh diyorlarsa tamamdir.
gözler kayıyorsa, kasılmaların sonunda ortalık sulak olduysa ve o andan itibaren size deliler gibi sarılıp gözlerinizin içine bakıyorsa o iş tamamdır.
test edildi onaylandı.
(bkz: anlayamazsınız)
(bkz: çok cayilsiniz keşke ölseniz)

"dur iki dakka dur allaşkına" der gibi hareketler yapar. misal, pozisyon uygunsa, kendine doğru çekip, ağzınıza yapışıp öpmeye başlar. maksat motor az soğusun. doggydeyse atar kendini yüz üstü yere, sorsan bacakları ağrıdı!

ilk orgazmını 17 yaşında yaşatmış biri olarak, 22 yıldır bu işle meşgulüm. ben bilirim ben, bana soracaksınız bunları!!

not: ilkinde reşit değilmişim ya lan! şikayetçi olma hakkım var mı ki? ay resmen kullanılmışım!
kasılır, bi de en önemli verilerden biri yanakları al al olur, ayrıca da çok önemli olaraktan; meme uçları taş gibi olur. eğer kadının meme uçları taş gibi olmamışsa, ne kadar inlerse inlesin numara yapmıştır.
birden fazla olan yollardır.

herkes piç amk sözlükte. asıl piç olarak, onlarca kez sevişmiş biri olarak biraz uyandırayım sizi. ortamlarda kendiniz yaşamış gibi anlatırsınız ne olacak.

bazıları "offff" der. böyle imdat çığlığı, yardım talebi gibi, sıkıntıdan ölecekmiş gibi. sıkıldıklarından değil tabi.

çok az kısmı da durup dururken "muhtasar beyannameeeee" diye bağırır hiç yoktan. ben adamı böyle yaparım işte aslanım.

istisnasız tüm hanımları böyle böyle orgazzııım ettim ben. şimdi dağılın. ezikler sizi!!!
Haydi müdür diye bağırması.
gündelik konulardan konuşmaya başladıysa olmuştur.
o elbise güzeldi di mi . ocağı kapatmış mıydık gibi .
nefesinden anlaşılır, taklidini yapamayacağı tek şey istemsizce kasılmasının neticesi olarak ortaya çıkan kendine has bir ritmi olan orgazm nefesleridir.
Yine erkek mallar üşüşmeden yazayım da kaçayım hepsi haydar dümen amk.

inlemeyle refleksle asla ilişkilendirilemez evvela bunu bilin. Gayet iyi rol de yapabilir, neden rol yapıyorsa artık.

En bariz fiziksel işareti şudur ki;

Vajen orgazm anından itibaren hızlıca kasılıp gevşer, boşalmanın şiddetine göre kasılmalar da daha hissedilir olur, giderek azalır ve biter, bunu hissetmeniz mümkündür,.. Kasılıp gevşeme de vajen kaslarını sıkıp bırakmak gibi bir histir. Ama istem dılı olur bilinçli değil ve periodiktik. Üç beş saniye devam edebilir.

Uh hiç bamya dememşim şuraya kadar; yani tabii sağlam basamamış, iyi orgazm edememişsindir, şiddeti düşük kalmıştır; bamya oğlu bamyasındır hissedememişsindir onu bilemem.

Ama orgazm ile bir kaç saniye kasılıp gevşiyoruz istemdışı olarak. Kızlar masturbasyon yaparken orgazm anında parmağınızı sokarsanız malum kasılmaları idrak edebilir hissedebilirsiniz.

Hayır azmadım bu kadar betimleyince.