bugün

genellikle birkaç ortalama marksist in rahatsız olduğu kadının her alanda metalaştırılmasından kadınların genelinin rahatsız olmaması durumudur. Aga en entel hatun bile ayna karşısında dakikalarca kafa patlatır bugün ne giysem diye. En seçkini bile alıcı gözlerin üzerlerinde dolaşmasından memnunlardır.
dunyada tum kadınların birer seks objesi olarak gosterilmesi ve kadinlarin bu durumdan hosnut olmasi akil tutulmasi gibi birsey.
metalaşmanın iyi bir şey olduğunu düşünen kadındır.

okumayan, araştırmayan, "ulan biz kadınlar ne çekiyoruz bu erkek milletinden" gibi düşüncelerle kafasını yormayanlardır.

bence akp seçmenidir.
Şampuan reklamında oynayan kadındır.
Durust olmak gerekise Marksist literatürde kadının yeri nedir bilmiyorum. Ben islami bakış açısından baktığımda romantizmin öldüğünü ve yerine bir şey koyamadıgimizi görüyorum. Kadın islami anlayışta örtünür ve kadınla erkek birbirlerinden uzaktır. Bunu savunacak değilim. Kadınlarla erkekler erken yaşlarda birbirleriyle arkadas olmalı. Fakat öyle bir yere gidiyoruz ki kadının seks objesi haline gelmesi hiç kimseyi rahatsız etmiyor. Yıkık tipler iğrenç düşüncelerini oraya buraya kusuyor. Kadınin değeri viski içip asik olmadigi bir erkeğin koynunda sabahlamak mı? Bir islamci bile bir kapitalistten daha çok değer veriyor kadına. Böyle devam ettikce islamcılar başkalarının zaafları üzerinden kendi utanclarini örtmeye çalışacaklar. Bir fahise ile çarşaflı bir kadın arasinda hiçbir fark yok.

Not: biraz saçmaladım güzel şeyler yazarsanız okurum.
üzücü durum. dekolte giymelerinden bellidir.