bugün

futbolla ilgilenmeyen erkektir.. * tabi bunun yanında başka özellikler de şarttır.
altında son model araba bulunan erkektir. istisnası yoktur.
yatakta adonise, sokakta lüks otomobile sahip kişi
kenan imirzalioğlu başlı başına örnektir. ben kendisini seksi bulmasam da.
ısrarcı, yüzsüz, yavşak, fırlama , piç, aynı anda 25 kişiye asılan esmer karar kuru kromsu erkek.
mutfak önlüğünü bağlamış, harıl harıl yemek yapan erkektir azizim.
Robbie Williams ve Teoman.
Mıknatıs etkisi yaratır.
kadının en çok istediği hediyenin verildiği o an.
görsel .
zengin erkektir.
http://www.dailymotion.co...ayly-gozlu-doyu-kylly_fun
(bkz: david beckham)
yanındaki kadını koruyan kollayan erkektir.
(bkz: jigolo) **
paralı erkek.
kaslı fit bir vücut yeterlidir.
budur;
görsel
maddi durumu iyi olan erkektir. artık, seksi olan erkek mi yoksa para mı bunu bilemeyeceğim.
muhtemelen tenis oynayan erkektir . sağda solda hep onun ismini işitiyorum , kızların dilinden düşmüyor . (bkz: rafael nadal)
olmayan erkektir. kadinlar aslinda diger kadinlari seksi bulur, onlari dusunur, onlarla mucadele eder, tum ihtiraslari diger kadinlar uzerinedir. erkege sadece kirintilar kalir; adet yerini bulsun diye "he he, seksisin tamam" diye gecistirirler. salak erkekler de bunu yerler.
kesinlikle söylüyorum ki bunların en başında subaylar gelmektedir. özellikle teğmen ya da üsteğmen olursa kadınlar tarafından tadından yenmez oluyor.
- bakış,
- saç,
- sempatiklik,
- spor yaptığı her yerinden belli olması * ,
- nazik olması,
- zeki olması dır.
şöyle forum / chat tarzı bi entry gireyim de keyfim yerine gelsin.

zeki erkektir be anam. zeki erkek komik erkektir. kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlar. onu da geçtim; her sözüyle kendine hayran bırakan bir erkeği kim çekici bulmaz azizem? bakınız okan bayülgen'e. yerim lan.
pilottur efendim. asla hayır demem mesela.
dalgalı, hafif uzun saçlar.bir de siyah mümkünse.